AKTUALNOŚCI

Hines: Zwiększenie portfela nieruchomości zarządzanych w Polsce.

Firma Hines objęła obowiązki zarządcy budynku biurowo-usługowego zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 32 w Warszawie. Właścicielem budynku jest firma Kronos Real Estate. W obiekcie prowadzone są obecnie ostatnie prace wykończeniowe – oddanie inwestycji do użytku nastąpiło w styczniu 2015 roku.

v-32

Domaniewska 32, źródło: http://www.hines.pl

Budynek klasy A zrealizowany przez Kronos Real Estate, jest dogodnie położony przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Mokotowa. Obiekt oferuje ponad 16 400 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Wśród najemców znajdują się m.in. spółki z grupy Nestle oraz  grupy Warbud.

W sektorze biurowym w Warszawie, oprócz budynku przy ul. Domaniewskiej 32, Hines Polska zarządza także sąsiednim budynkiem Ambassador oraz Sky Office Center przy ul. Rzymowskiego (oba zakupione w 2014 roku przez Hines Polska na rzecz Hines Poland Sustainable Income Fund), a także kompleksem New City przy ul. Marynarskiej (zakupiony przez Hines Polska w 2013 roku na rzecz Hines Global REIT). W segmencie logistycznym, firma pełni rolę zarządzającego aktywami i nieruchomościami w należących do niej siedmiu parkach magazynowych Distribution Park.


Wyświetl większą mapę

źródło: http://www.hines.pl