AKTUALNOŚCI

Hipermarket Carrefour otwarty w Wołominie

6 października Carrefour Polska otworzył w Wołominie swój nowy hipermarket. Oprócz znanych i sprawdzonych konceptów handlowych sieci, w nowym sklepie Carrefour wprowadził kolejne nowe rozwiązania i nowości produktowe. Nowy hipermarket na powierzchni ponad 4 100 m kw. zaoferuje prawie 25 000 produktów. Pracę znalazło w nim blisko 100 mieszkańców Wołomina i okolic.

źródło: media.carrefour.pl

źródło: media.carrefour.pl

Nowy hipermarket Carrefour mieści się w Galerii Wołomin przy ulicy Geodetów 2 i jest to ten sam sprawdzony koncept handlowy, co otwarty w 2015 roku sklep w Jaworznie. Tym samym Carrefour Polska powiększył swoje portfolio wielkopowierzchniowych obiektów handlowych w Polsce do 85 sklepów. Hipermarket oferuje klientom najbardziej różnorodny asortyment produktów na lokalnym rynku, wśród którego znaleźć można blisko 240 rodzajów warzyw i owoców. Dodatkowo, najbardziej wymagający klienci skorzystają z oferty działu „Kuchnie Świata” oraz działu produktów prozdrowotnych, w tym ponad 1200 produktów ekologicznych, sojowych, bezglutenowych, bez laktozy, a także produktów dla diabetyków. Z kolei szybką i sprawną obsługę zapewni 13 stanowisk w linii głównej kas, 4 kasy samoobsługowe oraz blisko 100 pracowników. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22 oraz w niedziele w godzinach 9-21.

Wprowadzając nowe rozwiązania i stale udoskonalając format hipermarketów, budujemy silną pozycję Carrefour na polskim rynku, a także nieprzerwanie dbamy o zainteresowanie klientów. Przy każdej inwestycji ze szczególną dbałością podchodzimy do 5 strategicznych dla Carrefour obszarów, jakimi są: jakość, wybór, niskie ceny, zdrowie oraz bliskość, zarówno poprzez dostępność sklepów, ale co ważniejsze – przez bliskość w relacjach z klientami – mówi Gilles Ballot, Dyrektor ds. Eksploatacji Hipermarketów w Carrefour Polska. – Hipermarket w Wołominie jest kolejnym sklepem wielkopowierzchniowym, który Carrefour otworzył w Polsce. Obiekt został zaprojektowany z troską o najwyższe zadowolenie i wygodę klientów, ale także z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wykorzystaliśmy w nim nie tylko wszystkie innowacje wprowadzone przez Carrefour na przestrzeni ostatnich 2 lat, ale także nowe rozwiązania handlowe oraz technologie, wykorzystujące nasze międzynarodowe doświadczenie i odpowiadające na aktualne oczekiwania mieszkańców Wołomina – dodaje Gilles Ballot.

W sklepie dostępne będzie świeżo wypiekane na miejscu pieczywo oraz wyroby cukiernicze, a także bogaty wybór wędlin i serów sprzedawanych w ladach tradycyjnych. Klienci poszukujący wyrobów mięsnych, powstających na miejscu, będą mogli skorzystać z oferty dojrzewalni wołowiny oraz z własnej Wędzarni Carrefour. Dodatkowo, na specjalne życzenie klienta pracownik działu mięsnego może świeżo zmielić mięso oraz przygotować z niego kiełbasę białą. Natomiast z myślą o wszystkich miłośnikach piw, w Strefie Alkoholi, Carrefour udostępnia szeroką gamę około 160 piw regionalnych oraz innych alkoholi charakterystycznych dla Mazowsza oraz poszczególnych regionów naszego kraju. Wśród kilkudziesięciu tysięcy artykułów dostępnych w nowym hipermarkecie klienci znajdą również markę „Jakość z Natury Carrefour”, która powstaje z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”.

W nowym hipermarkecie, mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli przystąpić również do programów oszczędnościowych. W ramach „Karty Dużej Rodziny”, każda rodzina z miasta i okolic, która posiada co najmniej trójkę dzieci, będzie mogła skorzystać z rabatu aż do 10% na całe swoje zakupy. Na podobny rabat mogą liczyć również osoby powyżej 60. roku życia, w ramach cieszącej się dużą popularnością „Karty Seniora”. W każdy wtorek mogą otrzymać 10% rabatu na swoje zakupy. Ponadto, użytkownicy aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” będą mogli skorzystać z kuponów rabatowych na wybrane produkty. Nowy hipermarket udostępni również usługę click & collect klientom sklepu internetowego eCarrefour.pl. Zamówione przez internet produkty niespożywcze będzie można odebrać na miejscu w sklepie.

źródło: media.carrefour.pl