AKTUALNOŚCI

Horizon Plaza zadba o Ciebie kompleksowo

Budynek biurowy Horizon Plaza, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, wzbogacił się o nowych najemców handlowo – usługowych. W kompleksie, prócz działającej tam dotychczas placówki medycyny estetycznej Horizon Medical Center, która w ostatnim czasie przedłużyła umowę najmu i dobrała dodatkową powierzchnię, otworzyły się dodatkowo: męski salon fryzjerski Hop Chop Barber Shop oraz sieciowa kawiarnia Costa Coffee. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu Union Investment Real Estate GmbH, właściciela nieruchomości.

źródło: www.knightfrank.com.pl

źródło: www.knightfrank.com.pl

Horizon Medical Center to klinika medycyny regeneracyjnej, wieloletni najemca Horizon Plaza, który  zdecydował się związać z tą lokalizacją na jeszcze dłużej. Oprócz przedłużenia umowy, placówka rozszerzyła powierzchnię najmu o prawie 200 m kw.  Całkowity metraż placówki Horizon Medical Center, usytuowanej na parterze w klatce A, to teraz blisko 450 m kw.

Poza ukłonem w stronę Pań, oferta usługowa kompleksu wzbogacona została również o dedykowany panom salon fryzjerski Hop Chop Barber Shop. Punkt ten zajmuje około 70 m kw. na parterze budynku, w klatce B. I choć działa na Domaniewskiej stosunkowo niedługo, ma już za sobą pierwszą, udaną akcję promocyjną.

Panowie mogą po strzyżeniu suchą stopą przejść do kawiarni Costa Coffee. Tam, na kawę wybrały się również chwilę wcześniej zadowolone z zabiegów w klinice Panie. Na powierzchni około 160 m kw. mieści się blisko 40 miejsc siedzących. Od teraz, nie tylko pracownicy, ale i goście Horizon Plaza mogą cieszyć się smakiem dobrej, świeżo parzonej kawy.

Wszyscy Ci, którzy głodni są wrażeń i chcieliby na nowo odkryć tradycyjne polskie smaki, mogą udać się do klatki C kompleksu Horizon Plaza, gdzie w „Bistro u Przyjaciół” zjedzą smaczny, ciepły posiłek.

Domaniewska 39 a to adres niewątpliwie wyjątkowy. Unikatowa jest tu nie tylko oryginalna, „falowana” fasada budynku Horizon Plaza, ale również szeroki zakres usług, jaki obiekt oferuje. Lokalizacja w samym sercu dzielnicy Mokotów, sąsiedztwo rozmaitych obiektów użyteczności publicznej to tylko nieliczne z jego atutów.

źródło: www.knightfrank.com.pl