AKTUALNOŚCI

III etap Outlet Park Szczecin wynajęty w 100 proc.

Pierwszy w Szczecinie sklep Media Expert, klub fitness sieci Befit Clubs i centrum medyczne Dom Lekarski otwarte zostaną jeszcze w tym roku w ramach III etapu Outlet Park Szczecin. Kolejny etap inwestycji został już w całości wynajęty.

źródło: echo.com.pl

źródło: echo.com.pl

W ramach III etapu Outlet Park Szczecin zyska blisko 3 500 mkw. powierzchni handlowej. Została ona już w 100 proc. wynajęta, a wypełni ją sklep sieci Media Expert (ponad 900 mkw.), klub fitness Befit Clubs (1 500 mkw.) i centrum medyczne Dom Lekarski (900 mkw.).

„Zarówno drugi, jak i trzeci etap inwestycji udało nam się w całości skomercjalizować na długo przed rozpoczęciem prac budowlanych. Potwierdza to znakomitą lokalizację tego projektu, a także sukces przyjętej formuły polegającej na połączeniu centrum wyprzedażowego, tradycyjnych sklepów i retail parku” – mówi Marek Gładki, dyrektor zespołu komercjalizacji i marketingu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Outlet Park Szczecin został otwarty w 2012 roku i od tego czasu bije rekordy frekwencji.

„Nasz obiekt już  w 2014 roku odwiedziło blisko 2,5 mln osób, co dało nam 4 miejsce w Polsce. 2015 rok okazał się jeszcze lepszy – zanotowaliśmy blisko 2,9 mln klientów i tym samym nasz Outlet Park znalazł się na drugim miejscu w Polsce. Rosnąca frekwencja i obroty sprawiają, że po tym jak wynajęliśmy w całości III etap, zaczynamy pracę nad IV fazą inwestycji” – dodaje Marek Gładki.

Harmonogram w kwietniu br. przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych związanych z III etapem. Całość ma być otwarta w I kwartale 2017 roku. Jednocześnie, wiosną br. ruszą prace projektowe związane z IV etapem.

źródło: echo.com.pl