AKTUALNOŚCI

Invesco Real Estate wyznaczyło Savills na agenta wyłącznego biurowca Crown Square

Savills został wyznaczona przez Invesco Real Estate (IRE) na agenta wyłącznego odpowiedzialnego za wynajem Crown Square, budynku biurowego klasy A+, zlokalizowanego u zbiegu ulic Prostej i Towarowej w Warszawie.

Tomas Fiala, Director Asset Management CEE w Invesco Real Estate, mówi: „Crown Square wyróżnia bardzo dobra widoczność, którą zapewnia jedna z najlepszych lokalizacji na Woli. To idealne miejsce dla biznesu. Budynek umożliwia elastyczną i efektywną aranżację pietra, dostosowaną do potrzeb różnych najemców oraz nowoczesne rozwiązania techniczne i środowiskowe.”

Dorota Ejsmont, Associate Director, która zarządza Działem Reprezentacji Wynajmującego w Savills, dodaje: “Crown Square jest położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w dzielnicy Wola, na granicy Centralnego Obszaru Biznesu. Jest to budynek dla firm, które poszukują nowoczesnego biura, z dogodnym dojazdem środkami transportu publicznego, w tym metrem.”

Crown Square oferuje ponad 16 000 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej na 13 piętrach i 220 miejsc parkingowych na trzypoziomowym parkingu podziemnym. Nowoczesne przeszklenia oraz sposób zaprojektowania budynku zapewnia pracownikom znakomite doświetlenie wnętrza naturalnym światłem. Bardzo dobrze rozwinięta sieć transportu miejskiego obejmuje ponad 10 linii tramwajowych i autobusowych oraz nowo wybudowaną stację metra Rondo Daszyńskiego, która znajduje się kilka minut pieszo od budynku.

Żródło: Savills