AKTUALNOŚCI

J.W. Construction rozpoczyna budowę III etapu osiedla Bliska Wola i wprowadza do oferty blisko 500 mieszkań

Budowa inwestycji Bliska Wola wchodzi w kolejny etap realizacji prac. J.W. Construction Holding S.A. otrzymała pozwolenie na realizację już trzeciego spośród pięciu etapów inwestycji i tym samym rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Najbardziej popularne lokale kompaktowe można nabyć już od 179 tys. zł.

1

Źródło: J.W. Construction

W ramach budowy trzeciego etapu kompleksu Bliska Wola powstanie jeden budynek składający się z dwóch części – głównej, zawierającej 16 kondygnacji oraz przynależnych trzech prostopadłych skrzydeł na wysokość 12 kondygnacji. Zakończenie prac planowane jest na przełomie I i II kwartału 2017 r.

Projekt zawiera atrakcyjny rozkład 480 mieszkań o powierzchni sięgającej od 23,74 mkw. do 111,30 mkw. We wszystkich zaprojektowano drewniane okna i eleganckie balkony oraz sprzyjające lokatorskiej integracji wspólne tarasy.  W przypadku mieszkań na parterze przewidziano przestronne ogródki. Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieć także komórki lokatorskie, wózkownie oraz garaż podziemny składający się z 486 miejsc postojowych.

–  Wola to obecnie jedna z popularniejszych dzielnic wśród osób poszukujących mieszkania. Cieszy nas zatem fakt, że realizowany przez J.W. Construction projekt na blisko trzy tysiące mieszkań zapewni klientom ogromny wybór lokali. Obecnie jedne z bardziej popularnych mieszkań kompaktowych, o powierzchni ok 24 mkw., można kupić już za 179 tys. zł – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.

Budynek stanowić będzie kontynuację koncepcji architektonicznej  I etapu, zakończonego w I kwartale br., a także II etapu, z planowanym terminem zakończenia na przełomie I i II kwartału 2016 r. Całość projektu charakteryzuje wysoki standard wykończenia i nowoczesna architektura z licznymi przeszkleniami, nadającymi bryle ponadczasowej elegancji.

Zainteresowanie lokalami z poprzednich etapów było tak ogromne, że blisko 1000 mieszkań znalazło swoich nabywców w około rok od daty wprowadzenia inwestycji do oferty. To dla nas bardzo zadowalający wynik, którego osiągnięcie nie byłoby możliwe bez zaufania naszych klientów. W obecnym etapie do zaoferowania mamy ok. 500 mieszkań z idealnym nasłonecznieniem od strony południowej i widokiem na Central Park.Ceny będących już w ofercie lokali rozpoczynają się od 6700 zł za mkw. dodaje Małgorzata Ostrowska.

Osiedle obejmie ponad 3 tys. mieszkań, przedszkole i rozległe tereny rekreacyjne, jak Central Park. Ponadto na terenie znajdą się place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, bulwar z miejscem na ogródki kawiarniane oraz odpowiednio przygotowane boiska do gry w piłkę.

Zaletą Bliskiej Woli jest także jej lokalizacja. Inwestycja powstaje na terenie pomiędzy ulicami Kasprzaka, Ordona oraz Aleją Prymasa Tysiąclecia w Warszawie, w pobliżu popularnych szlaków komunikacyjnych – w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta, kilka minut drogi od Metra Rondo Daszyńskiego, a także galerii handlowych, takich jak Wola Park, Reduta czy Blue City.