AKTUALNOŚCI

Jarosław Pilch nowym szefem zespołu Reprezentacji Najemcy

jarosław-pilch-(1)(1)Jarosław Pilch otrzymał awans na stanowisko Szefa Zespołu Reprezentacji Najemcy w warszawskim biurze Savills.

Jarosław dołączył do Działu Powierzchni Biurowych Savills w 2012 roku z Regus Business Centre, największego dostawcy elastycznych przestrzeni biurowych, gdzie przez 13 lat pracował w dziale sprzedaży, ostatecznie pełniąc stanowisko szefa sprzedaży. W Savills Jarosław zarządzał projektami zarówno po stronie właściciela, jak i najemcy, pośrednicząc w transakcjach i świadcząc usługi doradcze. Jarosław zastąpił poprzedniego dyrektora działu – Tomasza Subocza, który odchodzi z firmy w październiku.

 „W pełni zasłużony awans Jarka jest uznaniem jego ciężkiej pracy i wkładu w rozwój firmy. Jarek przyczynił się do sukcesu Działu Powierzchni Biurowych, stale przekraczając oczekiwania naszych klientów. Zespół Reprezentacji Najemcy jest strategiczną linią biznesową Savills i jesteśmy gotowi zainwestować w jego rozwój, by w przyszłości osiągnąć pozycję lidera. Jestem przekonany, że Jarek zapewni stały poziom usług dla naszych obecnych klientów oraz konsekwentne podejście do rozwoju biznesu.”, mówi Tomasz Buras, Dyrektor Zarządzający w Savills Polska.

Zespół Reprezentacji Najemcy Savills świadczy profesjonalne usługi doradcze dla najemców budynków komercyjnych wszystkich klas. Zespół specjalizuje się w rozwiązaniach dla firm poszukujących możliwości relokacji, ekspansji, zmniejszenia powierzchni biur i ich konsolidacji oraz redukcji kosztów operacyjnych najmu. Savills doradza w trzech kluczowych obszarach: reprezentacji najemcy, zarządzaniu klientem korporacyjnym oraz zarządzaniu projektem,,