AKTUALNOŚCI

Jedyny taki concept store – OFF Fashion Store – w Warszawie w Wola Parku

Wraz z początkiem września w Wola Parku otworzył się pierwszy w Polsce OFF- Fashion Store – salon z odzieżą i akcesoriami od młodych polskich projektantów. Salon zajął powierzchnię 76 mkw.

Źródło: Wola Park

Źródło: Wola Park

OFF Fashion Store to tzw. concept store. Zrodził się z pomysłu polskich artystów na stworzenie stacjonarnego butiku z najlepszymi polskimi produktami dedykowanymi dorosłym i dzieciom, związanymi zarówno z modą, jak i designem.

Do tej pory Klienci Wola Parku spotykali się z modą prosto od projektantów podczas cyklicznie odbywających się Targów Mody OFF-Fashion Store. Cieszymy się, że organizatorzy targów zdecydowali się otworzyć stały butik. Jest to ciekawy pomysł dla osób szukających rzeczy oryginalnych i z limitowanych kolekcji – przekonuje Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.

Każdy z producentów reprezentuje absolutnie najwyższą jakość towaru i unikalne, nieszablonowe wzornictwo. Kolekcje dostępne w Wola Parku będą wyselekcjonowane spośród najlepszych propozycji. W OFF–Fashion Store Klienci znajdą projekty autorstwa: Polanka, Tabanna, Dear John, Pracownia FIO, Unicorno, Madisso, Monica Nera, My Signature, La Woman, LA COCCO IWONA WAWRZYNÓW, Zombie Dash, The Urban Beard.

Pomysłodawcą Conceptu i aranżacji butiku jest Iwona Wawrzynów – założycielka marki LA COCCO. O oświetlenie i dobór mebli w sklepie zadbała firma Meble Pracownia Retro Coneptstore. W butiku podziwiać można również obrazy malarki Marty Zawadzkiej.

Źródło: Wola Park