AKTUALNOŚCI

Jeszcze więcej logistyki w parkach SEGRO

Firma Wheels Logistics dołączyła do grona Klientów SEGRO w Gądkach. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

SEGRO-Logistic-Park-Poznań

SEGRO Logistic Park Poznań

Wynajęta w SEGRO Logistics Park Poznań, Gądki powierzchnia magazynowa i biurowo-socjalna wielkości 4200 m2 działa jako główna baza logistyczna WHEELS Logistics do obsługi klientów w całej Polsce. „Z Gądek, które znalazły się w gronie 14 europejskich lokalizacji firmy, będziemy dystrybuować różne typy opakowań w obrębie całego kraju. Naszym strategicznym celem, związanym z doskonałą lokalizacją parku w okolicy Poznania, jest rozwój działalności biznesowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie” – wyjaśnia Verena Patrias, Area Manager WHEELS Logistics. W całej Europie pracownicy firmy WHEELS Logistics obsługują codziennie tabor 750 ciężarówek o łącznej objętości załadunkowej liczącej do 120 m³ i ładowności 25t.

SEGRO posiada wieloletnie doświadczenie w dostosowywaniu powierzchni magazynowych do potrzeb branży logistycznej. Możliwa jest zarówno adaptacja już istniejących magazynów, jak i realizacja nowych projektów deweloperskich w formule BTS. „Firmy logistyczne i transportowe stanowią aż 20% portfolio Klientów SEGRO w Europie. Nasze doświadczenie związane z dostarczaniem im najbardziej efektywnych biznesowo rozwiązań jest zatem bardzo bogate. Jestem pewna, że skorzysta z niego, jak również z możliwości rozwoju, które zapewniamy, także nasz nowy klient, firma WHEELS Logistics” – dodaje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

„Cieszymy się, że do grona najemców SEGRO Logistics Park Poznań Gądki dołączyła firma WHEELS Logistics. Centrum logistyczne oferuje nowoczesną powierzchnię magazynową klasy A z zapleczem socjalno-biurowym. Ponadto posiada doskonałą lokalizację i widoczność z drogi ekspresowej S11 oraz z wjazdu na autostradę A2” – mówi Urszula Rasmussen Duval, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

Źródło: www.media.pl.cushmanwakefield.com.pl