AKTUALNOŚCI

Kaczmarek Electric nowym najemcą w Centrum Logistyczno-Biurowym 7R w Sosnowcu

7R Logistic podpisał z siecią hurtowni elektrotechnicznych, firmą Kaczmarek Electric, umowę na wynajem 235 mkw. powierzchni biurowej w Centrum Logistyczno-Biurowym 7R Milowice w Sosnowcu.

CLB Milowice, źródło: mat. prasowe BOIG

CLB Milowice, źródło: mat. prasowe BOIG

Kaczmarek Electric zajmuje się sprzedażą asortymentu elektrotechnicznego oraz wyrobów automatyki przemysłowej. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Posiada sieć hurtowni z ponad sześćdziesięcioma oddziałami rozmieszczonymi na terenie całej Polski.

W związku z ekspansją naszej firmy na obszarze całej Polski, poszukiwaliśmy dogodnej powierzchni biurowej spełniającej nasze wymagania i potrzeby. Wybraliśmy CLB 7R Milowice, które  znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta, biznesowo-przemysłowej dzielnicy Sosnowca. Obiekt zlokalizowany jest tuż obok drogi S86, a więc gwarantuje także wygodne połączenie ze wszystkimi miastami aglomeracji śląskiej – mówi Grzegorz Rożek , Dyrektor ds. Logistyki i Zakupów Kaczmarek Electric S.AJesteśmy przekonani, że usytuowanie nowego biura w tak korzystnej okolicy pozytywnie wpłynie na naszą działalność– dodaje.

Do Centrum Logistyczno-Biurowego 7R Milowice firma wprowadziła się w lipcu. Zajmuje powierzchnię 235 mkw.

Cieszymy się, że Kaczmarek Electric zdecydował się na wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w naszym Centrum Logistyczno-Biurowym 7R Milowice. Dogodna lokalizacja obiektu z pewnością zagwarantuje firmie łatwy kontakt z odbiorcami oraz umożliwi pozyskanie nowych klientów.– mówi Olga Brusik Senior Leasing Manager, 7R Logistic S.A. – W budynku posiadamy jeszcze dostępne moduły biurowe. Wykończone w wysokim standardzie, reprezentacyjne biura mogą pełnić funkcję głównych siedzib firm z różnych sektorów. Dodatkowo wzdłuż głównej ulicy istnieje możliwość dostosowania pomieszczeń na parterze do celów wystawienniczych i ekspozycji towarów. – dodaje.

Centrum Logistyczno-Biurowe 7R Milowice w Sosnowcu to obiekt typu small business unit (SBU) o łącznej powierzchni 7 600 mkw., oferujący niewielkie jednostki pod wynajem. Pod koniec grudnia 2014 r. do użytku została oddana część magazynowa, składająca się z dwóch hal magazynowych. Natomiast od I kwartału 2015 roku zostały udostępnione klimatyzowane powierzchnie biurowe z windą, oferowane w module open space do dowolnej aranżacji. CLB 7R Milowice zlokalizowane jest niespełna 4 km od centrum Sosnowca i 1km od drogi S86, dzięki czemu posiada wygodne połączenie ze wszystkimi miastami aglomeracji śląskiej oraz autostradą i lotniskami w Pyrzowicach i Balicach.

źródło: mat. prasowe BOIG