AKTUALNOŚCI

Kamil Kowa nowym dyrektorem działu wycen i doradztwa w Savills

Savills powołał Kamila Kowę na stanowisko dyrektora Działu Wycen i Doradztwa, z siedzibą w Warszawie. Kamil będzie odpowiadał za dalszy rozwój działu w Polsce, głównie w zakresie doradztwa związanego z wyceną, w celu zaoferowania klientom nowych, innowacyjnych usług. Ponadto Kamil będzie pracował nad poszerzeniem istniejącej bazy krajowych i zagranicznych klientów Savills.

Kamil Kowa, Źródło: www.savills.pl

Kamil posiada 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w zakresie wycen, badań rynku i analiz portfeli nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w EY’s Real Estate Advisory Group (dawniej Ernst & Young), gdzie doradzał wielu prestiżowym klientom instytucjonalnym i międzynarodowym korporacjom.

Draženko Grahovac, szef działu wycen Savills na Europę, mówi: “Kamil jest doskonałym uzupełnieniem zespołu wycen Savills w Polsce i w Europie. Ta nominacja stanowi kolejny krok w kierunku realizacji przyjętej strategii Savills, związanej z planami wzmocnienia powiązań między obszarem transakcyjnym i doradczym firmy.”

Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska, dodaje: “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Kamil dołączył do naszego działu wycen i wierzę, że jego znajomość rynku i doświadczenie przyczynią się do dalszego umocnienia naszej pozycji w Polsce.”

Kamil jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskie. Jest też członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors – MRICS).

Źródło: www.savills.pl