AKTUALNOŚCI

Kancelaria BSJP na 25 piętrze Spektrum Tower

Jedna z wiodących kancelarii prawnych – BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK, świadcząca usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, wynajęła około 800 m kw. na jednym z najwyższych pięter zmodernizowanego biurowca Spektrum Tower, zlokalizowanego w centrum Warszawy. W transkacji najemcę reprezentowali eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland, natomiast wynajmującemu doradzali specjaliści z JLL.

spektrum_tower

Jörn Brockhuis, partner zarządający BSJP: “Dzięki znakomitej współpracy z BNP Paribas Real Estate udało nam się zawrzeć bardzo korzystną transakcję z wynajmującym Spektrum Tower.  Dla stale rozwijającej się firmy prawniczej, elastyczne podjeście do wykorzystnia środkowiska pracy jest kluczowym założeniem przy planowaniu siedziby w Warszawie. Taras nie jest wyłącznie benefitem, lecz możnaby rzec, że to wisienka na torcie.”

Katarzyna Parkot, Dyrektor ds. leasingu, WX Management Services sp. z o.o.: „Cieszymy się, że wśród grona najemców możemy przywitać Kancelarię BSJP. Budynek klasy A, jakim jest SPEKTRUM Tower, oferuje powierzchnie biurowe na najwyższym poziomie. Pracownicy naszego nowego najemcy będą mogli więc korzystać z licznych udogodnień, jakie oferuje inwestycja (centrum fitness, klinika medyczna, restauracja, klub muzyczny). Dodatkowym atutem jest atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Warszawy oraz bliskość stacji rowerów miejskich Veturilo”

Kancelaria wprowadzi się do nowego biura w maju przyszłego roku przenosząc swoją warszawską siedzibę z ul. Chmielnej. Adrian Bojczuk, Associate Director w dziale powierzchni biurowych BNP Paribas Real Estate Poland mówi: „Nasz klient wybrał Spektrum Tower nie tylko ze względu na bardzo elastyczne podejście wynajmującego do jego potrzeb, lecz także ze względu na dodatkowy walor w postaci ok. 70 m kw. tarasu z doskonałym widokiem na ścisłe centrum Warszawy”.

Maciej Mindak, Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL, dodaje: „Niedawno zmodernizowany budynek Spektrum Tower może pochwalić się znakomitą lokalizacją w samym centrum Warszawy. To ciekawa propozycja dla firm ceniących bliskość środków komunikacji publicznej, bardzo dobrą ekspozycję oraz wysoki standard powierzchni biurowej.”

Spektrum Tower to usytuowany w samym centrum warszawskiego centralnego obszaru biznesu, ponad 122 metrowy wieżowiec dysponujący 28 tys. mkw. powierzchni biurowej na 28 piętrach. W podziemnej części biurowca na użytkowników czeka ponad 300 miejsc parkingowych dla gości i pracowników budynku. Budynek szczyci się certyfikatem BREEAM uzyskanym w wyniku gruntownej modernizacji zakończonej w marcu 2015 roku.

Źródło: http://bnpparibas.media.pl/