AKTUALNOŚCI

KARMAR S.A. najemcą powierzchni w budynku Grójecka Offices

Firma KARMAR S.A. wynajęła 2 000 mkw. powierzchni biurowej w budynku Grójecka Offices. Grójecka Offices to biurowiec klasy A, który oferuje 7 400 mkw. powierzchni. Zlokalizowany jest przy ulicy Grójeckiej 206. Budynek oferuje najwyższej jakości powierzchnie biurowe w efektywnych cenach.

Grójecka Offices to wyjątkowy punkt na warszawskiej mapie budynków biurowych. Bardzo wysoka jakość powierzchni, korzystna lokalizacja, kameralny charakter oraz przystępna cena sprawiają, że jest to budynek przeznaczony dla firm, którym zależy na efektywnym biurze niezbędnym do skutecznego wykonywania ich pracy – mówi Monika Rogucka, Leasing Manager w firmie OKRE Development będącej deweloperem projektu. Wynajęcie powierzchni biurowej przez znaną z wielu realizacji na polskim rynku nieruchomości firmę KARMAR S.A., która jest jednocześnie generalnym wykonawcą budynku Grójecka Offices, to poświadczenie wysokiej jakości naszej inwestycji – dodaje Monika Rogucka.

Budynek Grójecka Offices cechuje wygodna lokalizacja – budynek mieści się w bliskiej odległości od centrum Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki linii tramwajowych (7,9,15), autobusowych (154, 208, 414) oraz stacja kolejowa PKP Rakowiec. Budynek usytuowany będzie bezpośrednio przy ulicy Grójeckiej, co zapewni doskonałą ekspozycję na jedną z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy. W podziemnym garażu znajdą się 134 miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji powstaną także 64 zadaszone stojaki na rowery. Do dyspozycji osób dojeżdżających do pracy rowerami oddane zostaną prysznice i szafki. Na parterze budynku znajdą się powierzchnie przeznaczone na działalność usługową i handlową (538 mkw.). Oddanie budynku do użytku przewidziane jest na II kwartał 2017 roku.

Budynek powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdzone będzie bardzo wysokim ratingiem w systemie certyfikacji BREEAM. Projekt budynku Grójecka Offices przygotowała uznana pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates.

Źródło: OKRE Development