AKTUALNOŚCI

Kennametal Polska nowym najemcą Roch Office Park

Deweloper Roch Office Park pozyskał kolejnego najemcę do kompleksu biurowego Roch Office Park w Poznaniu. Kennametal Polska, wiodący dystrybutor narzędzi do precyzyjnej obróbki metalu na świecie, podpisał umowę najmu 1 000 m kw. powierzchni biurowej. W transakcji pośredniczył Savills.

Roch Office Park to kameralny projekt biurowy położony przy ul. Bolesława Krzywoustego 7 w Poznaniu w pobliżu zielonych terenów rzeki Warty.  Kompleks składa się z trzech budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu ok. 9 000 m kw. Dwa z trzech budynków są już wynajęte i zostały oddane do użytkowania, natomiast budowa trzeciego jest planowana w przyszłym roku.

Nowy najemca podpisał umowę najmu na okres 5 lat i wprowadził się do nowej siedziby na początku września bieżącego roku.

Piotr Skuza, regional manager w Dziale Powierzchni Biurowych Savills w Poznaniu, który reprezentował Najemcę , mówi: „Kluczowym kryterium Kennametal Polska, które zadecydowało o wyborze Roch Office Park na nową lokalizację SSC, była elastyczność dewelopera, który zapewnił opcję ekspansji powierzchni biurowej, ale także położenie budynku w bliskim sąsiedztwie centrum oraz dostęp do komunikacji miejskiej.”

Źródło: Savills