AKTUALNOŚCI

Knight Frank powiększa portfolio zarządzanych budynków we Wrocławiu

Firma deweloperska UBM wybrała Knight Frank na zarządcę kolejnego obiektu. Jest nim kompleks biurowy Pegaz we Wrocławiu. Wraz z nowo powierzonym obiektem, Knight Frank zarządza 9 budynkami we Wrocławiu o całkowitej powierzchni około 165 000 m kw.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Knight Frank, po dobrych doświadczeniach które nabyliśmy dzięki współpracy przy naszym krakowskim obiekcie – Alma Tower. Wrocławski Pegaz to wyjątkowy projekt, w którym najemcy mogą poczuć jego kameralną atmosferę przy jednoczesnej bliskości Rynku Starego Miasta. Komfort użytkowania budynku przez jego użytkowników jest dla nas kluczową sprawą.” – mówi Jakub Mirosławski, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu w UBM Polska.

„Cieszymy się, że firma UBM, z którą współpracujemy już w Krakowie, po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem, powierzając administrowanie budynkiem we Wrocławiu. Łącznie z kompleksem Pegaz, Knight Frank zarządza obecnie 9 nieruchomościami na wrocławskim rynku. Liczymy, że prowadzone obecnie rozmowy, zakończą się powiększeniem portfela w najbliższym czasie.”  – mówi Magdalena Oksańska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Knight Frank.

Obecnie firma Knight Frank zarządza dwoma budynkami należącymi do UBM, po tym jak w  2014 roku została wybrana na zarządcę Alma Tower w Krakowie o powierzchni całkowitej 19 500 m kw.

Pegaz to dwa pięciokondygnacyjne budynki w ścisłym centrum Wrocławia o powierzchni całkowitej 18 500 m kw. Położone są u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego, Grabarskiej i Ruskiej.  Łączą w sobie nowoczesną architekturę z bogatą historią miasta. Budynki posiadają 360 miejsc parkingowych dla najemców. Dzięki centralnemu położeniu, w zasięgu ręki znajduje się bogata baza usług i udogodnień.

Źródło: Knight Frank