AKTUALNOŚCI

Knight Frank wprowadza Gorąco Polecam Nowakowski do Krakowa

Popularna sieć Gorąco Polecam Nowakowski otworzy lokal w krakowskim kompleksie biurowym Enterprise Park, realizując tym samym zapowiadaną politykę ekspansji w największych miastach Polski. W transakcji najmu pośredniczyli eksperci Knight Frank.

 „Pod koniec ubiegłego roku sfinalizowaliśmy umowę z właścicielem sieci Gorąco Polecam Nowakowski, w ramach której  doradzamy firmie w wyborze optymalnych lokalizacji oraz reprezentujemy najemcę podczas negocjacji warunków najmu. Dziś jest nam miło poinformować, że dzięki naszej współpracy sieć zyska atrakcyjną lokalizację w krakowskim centrum biurowym Enterprise Park” – komentuje Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank. „Nasz klient jest zainteresowany lokalami zarówno o powierzchni ok. 50 m kw. jak i większymi konceptami – od 80 do 150 m kw. – z rozszerzoną ofertą kawiarnianą. Będziemy w dalszym ciągu rekomendować powierzchnie o odpowiednich parametrach w najlepiej zlokalizowanych największych kompleksach biurowych oraz przy ulicach handlowych głównych miast Polski” – dodaje.

Zgodnie z planem, lokal Gorąco Polecam Nowakowski o powierzchni około 160 m kw. rozpocznie działalność  w Enterprise Park w sierpniu tego roku. Otwarcia kolejnych lokali zaplanowane są na najbliższe miesiące i obejmą takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Wrocław oraz Łódź.

„W ramach wynajmu kompleksu Enterprise Park, poszerzamy jego ofertę usługową. Jesteśmy przekonani, że nasz obiekt spełni oczekiwania właściciela sieci Gorąco Polecam Nowakowski oraz że lokal spotka się z dużym zainteresowaniem pozostałych naszych najemców” –  mówi Marta Wybrańska, Leasing Director w Avestus Real Estate.

Enterprise Park to jeden z najbardziej atrakcyjnych kompleksów biurowych, jakie powstały w ostatnich latach w Krakowie. Zlokalizowany przy Alei Powstańców Wielkopolskich, jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta. Projekt składa się obecnie z czterech w pełni wynajętych biurowców klasy A o łącznej powierzchni najmu niemal 36 000 m kw. W trakcie realizacji są budynki E i F o łącznej powierzchni najmu ponad 26 000 m kw. Deweloperem  projektu jest Avestus Real Estate.

Źródło: Knight Frank