AKTUALNOŚCI

Knight Frank wzmacnia Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych

Do grona ekspertów branży nieruchomości handlowych Knight Frank w Polsce dołączyła Kinga Zabłocka. Nowa Leasing Manager w zespole Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości handlowych.

Kinga zdobyła doświadczenie zawodowe pracując przy różnorodnych formatach projektów handlowych (parki handlowe, outlety, centra handlowe). Zajmowała się m.in. komercjalizacją projektów grupy Inter Ikea, takich jak PH Matarnia i PH Franowo. Pracując dla firmy Neinver wynajmowała powierzchnię warszawskiego outletu Factory Ursus. Ostatnio, w zespole Balmain, odpowiadała za wynajem powierzchni handlowych w PH Zakopianka, Galerii Emka w Koszalinie oraz Centrum Galardia w Starachowicach.

W ciągu ostatnich trzech lat, pracując przy siedmiu projektach, Kinga podpisała ponad 50 umów najmu na blisko 20 tys. mkw. powierzchni. Współpracowała zarówno z wielkopowierzchniowymi najemcami sieciowymi, jak np. Sports Direct czy New Yorker, jak i z mniejszymi, w tym lokalnymi, markami z różnych branż.

Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank oferuje usługi obejmujące tworzenie strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji zarówno centrów handlowych, jak i innych formatów handlowych, w tym projektów zlokalizowanych przy ulicach handlowych. W ramach świadczonych usług Dział Powierzchni Handlowych Knight Frank oferuje również usługi związane z reprezentacją najemców.

Źródło: Knight Frank