AKTUALNOŚCI

Kolejne marki w ETC Swarzędz

Do grona najemców centrum handlowego ETC Swarzędz po modernizacji dołączy salon Vision Express oraz butik Swiss. Otwarcie obiektu po gruntownej przebudowie jest planowane w drugiej połowie 2017 roku.

Salon optyczny z gabinetem okulistycznym Vision Express był najemcą centrum przed modernizacją i powróci do nowego ETC Swarzędz z powierzchnią 128 mkw. Butik Swiss oferujący zegarki i biżuterię będzie się mieścił na powierzchni 41 mkw. Komercjalizacja została zrealizowana przy udziale firmy BOIG.

ETC Swarzędz jest w trakcie przebudowy oraz rekomercjalizacji w celu dostosowania obiektu do aktualnych trendów architektonicznych i handlowych. Na powierzchni 20 tys. mkw. znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych. W zmodernizowanym obiekcie będą funkcjonować m.in. Intermarché, Pepco, CCC, Rossmann, Drogeria Natura, Empik, RTV Euro AGD, Top Secret, Yes i Organic Farma. Lokalnych najemców będą reprezentować m.in. sklepy Mine Wine, Kids OK, Prestige Obuwie, Biuro Podróży Jamajka, restauracja włoska Don Lucci czy kwiaciarnia Florist. W nowym ETC pojawią się również punkty usługowe tj. fryzjer, kosmetyka, pralnia, a także nowa strefa food court oraz klub fitness.

Niezależnie od prowadzonych prac budowlanych, ETC Swarzędz funkcjonuje przez cały okres modernizacji. Na parkingu przed centrum działa miasteczko handlowe, w którym podczas remontu operuje blisko 30 punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych.
W niezmienionej formule funkcjonuje supermarket Intermarche, klub fitness 2B Active, restauracja KFC oraz stacja paliw Shell. Natomiast w wyznaczonej części budynku w lokalach tymczasowych działalność prowadzą drogeria Rossmann, jubiler YES oraz sklep Euro ETV AGD.

Projekt jest realizowany w ramach spółki joint venture utworzonej przez Grupę Capital Park i Akron Group.

Źródło: ETC Swarzędz