AKTUALNOŚCI

Kolejny najemca w bronowickim BBC 9

Bronowice Business Center 9 zyskał kolejnego lokatora do EC Engineering oraz Air Liquide dołączył Vorwerk Polska – producent i dystrybutor wielofunkcyjnych urządzeń kuchennych Thermomix. Łącznie wynajęto już ponad 3600 m2 powierzchni biurowca.

W krakowskich Bronowicach Vorwerk otworzy niedługo swoje biuro regionalne. Na przełomie roku pracę rozpoczynają w nim dyrektorzy regionu i okręgu, zarządzający strukturą handlową przedstawicieli. – Jest to miejsce przygotowane z myślą o naszych pracownikach, ale też przede wszystkim o klientach. Ze względu na liczne spotkania, szkolenia i warsztaty kulinarne, ważnym warunkiem wyboru była dostępność miejsc parkingowych oraz dobre połączenie komunikacyjne. – mówi Joanna Wstawska, specjalista ds. marketingu Vorwerk Polska. – Znaczenie miał także nowoczesny standard wykończenia budynku oraz możliwość aranżacji wnętrza zgodnie ze standardami firmy. Wszystkie biura Vorwerk przygotowane są według spójnego wzoru, dlatego istotne jest dostosowanie przestrzeni biurowej do naszych wymagań i potrzeb. – podkreśla.

Biurowiec BBC 9, mieszczący się w Krakowie przy ul. Jasnogórskiej 9, posiada certyfikat BREEAM z oceną Very Good i spełnia najwyższe standardy klasy A. To drugi etap inwestycji, którą docelowo tworzyć będzie zespół trzech budynków biurowo-usługowych. Wśród najemców kompleksu znajdują się już m.in. Tauron Dystrybucja, Accenture oraz Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości. Inwestorem i deweloperem jest firma MIX Biura – właściciel i zarządca obiektów biurowo-usługowych o powierzchni ponad 50 000 mkw, zlokalizowanych na terenie Krakowa.

Źródło: MIX Biura