AKTUALNOŚCI

KRM Poland powiększa swój magazyn główny w Warszawie

KRM Poland, dystrybutor marki obuwniczej Ecco, zdecydował się na powiększenie wynajmowanego metrażu powierzchni magazynowej w obiekcie Bokserska Distribution Center, w Warszawie. Firma planuje wprowadzić tam dodatkowo platformę e-handlu i łącznie zajmie ponad 10 500 m kw. Knight Frank, zarządca nieruchomości, doradzał w transakcji właścicielowi kompleksu – UK & European.

Spółka KRM Poland wynajmuje w Bokserska Distribution Center w Warszawie nie tylko magazyny, ale również biura. W wyniku znacznej ekspansji, firma będzie najemcą ponad połowy powierzchni magazynowej dostępnej w obiekcie, a ta równa jest 18 000 m kw.

„Cieszymy się, że KRM Poland zdecydowało się rozwijać swój biznes właśnie w Bokserska Distribution Center. Wynajem tak dużego metrażu, przez renomowanego najemcę, jest jedynie potwierdzeniem dogodnej, centralnej lokalizacji naszego obiektu. Bokserska Distribution Center oferuje wysokiej jakości przestrzeń magazynową i konkurencyjne warunki najmu. Mamy nadzieję na dalszą współpracę z KRM Poland, a ta w nadchodzących latach z pewnością będzie się rozwijać.” – mówi John Stacey, Asset Management Director w UK & European.

Źródło: KRM Poland