AKTUALNOŚCI

LOTOS-Air BP z biurem w Olivia Business Centre

Spółka LOTOS-Air BP Polska otworzyła biuro w Olivia Business Centre w Gdańsku. W budynku Olivia Four znajduje się siedziba Zarządu oraz działów administracji, logistyki i handlu tej spółki.

olivia_four_01

Źródło: media.oliviacentre.pl

LOTOS-Air BP Polska to spółka joint-venture należąca do Grupy LOTOS S.A. oraz BP Europa SE. Przedmiotem działalności LOTOS-Air BP Polska jest sprzedaż paliwa lotniczego JET-A1 oraz tankowanie statków powietrznych w portach lotniczych w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Lublinie oraz Szymanach k. Olsztyna. Spółka dostarcza paliwo i tankuje samoloty największych przewoźników zagranicznych.

W gdańskim biurze LOTOS-Air BP Polska pracują specjaliści ds. administracji, logistyki i handlu. Tutaj znajduje się także siedziba Zarządu spółki. Lokalizacja biura w Olivia Business Centre umożliwia wygodny dojazd na lotnisko im. Lecha Wałęsy, gdzie znajduje się główna baza paliwowa.

Z dumą witamy LOTOS-Air BP Polska wśród Rezydentów OBC – mówi Agnieszka Zglinicka, dyrektor projektu w Olivia Business Centre. – To kolejna w tym gronie duża polska marka obok Grupy Energa czy PKO BP. To także kolejne, po firmach VTS i Omida Logistics, przedsiębiorstwo z pomorskim rodowodem, które odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Mamy nadzieję, że obecność tej spółki Grupy LOTOS w Olivia Business Centre ułatwi utrzymanie jej rozwoju – m.in. dzięki licznym możliwościom networkingowym tworzonym przez oba nasze centra konferencyjne oraz sąsiedztwu innych prestiżowych firm.

LOTOS-Air BP Polska to trzecia firma związana z sektorem paliwowo-energetycznym obecna w Olivia Business Centre – po Grupie Energa, polskim potentacie tej branży, oraz amerykańskim koncernie Cameron, dostawcy systemów wydobywczych ropy naftowej i gazu.

Źródło: media.oliviacentre.pl