AKTUALNOŚCI

LPelektronik w Galerii Pomorskiej

Do grona najemców Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy dołączy LPelektronik, specjalistyczny sklep oferujący urządzenia i profesjonalne produkty elektroniczne.  Nowy salon zajmie ponad 70 m kw.

W ciągu najbliższych tygodni oferta Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy wzbogaci się o sklep sieci LPelektronik, w którym Klienci Galerii będą mogli znaleźć wszystko, co jest potrzebne do zbudowania profesjonalnego systemu nagłośnienia domu, samochodu, a nawet dyskoteki. Oprócz sprzętów audio, w nowym salonie oferowane będą również produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby, urządzenia z segmentu mobilnych technologii wraz z pełną gamą akcesoriów oraz niestandardowe produkty elektroniczne.

– Sklep LPelektronik wzmocni segment produktów elektronicznych naszej Galerii, który jest aktualnie reprezentowany przez salon sieci RTV Euro AGD. Przyszłością polskiego handlu są bez wątpienia sklepy specjalistyczne, które w danej branży oferują wszystko, co jest potrzebne zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Sklep LPelektronik idealnie wpisuje się w ten trend, dlatego bardzo się cieszymy, że niebawem dołączy do oferty Galerii Pomorskiej – mówi Teresa Kudrycka, Dyrektor Galerii.

Źródło: Galeria Pomorska