AKTUALNOŚCI

LPP z nową lokalizacją w Gdańsku

Firma odzieżowa LPP SA, właściciel marek: Reserved, Tallinder, Mohito, House, Cropp oraz Sinsay wynajęła biuro o powierzchni ponad 1 000 m kw. w budynku Waterside w Gdańsku. Knight Frank, agent wyłączny i zarządca tego obiektu, reprezentował w procesie wynajmu właściciela budynku, fundusz Deka Immobilien.

waterside

LPP SA, jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo- Wschodniej, wprowadziła się do budynku Waterside w tym miesiącu.

„Podjęliśmy decyzję o wynajmie dodatkowej powierzchni biurowej, w związku z dynamicznym rozwojem internetowego kanału sprzedaży. Nowe biuro LPP przy ul. Długie Ogrody 12 w Gdańsku, będzie miejscem pracy dla wciąż powiększającego się zespołu IT, sprzedaży oraz BOK, odpowiadającego za e-sklepy naszych marek.” – mówi Jacek Kujawa, Wiceprezes Zarządu LPP, zarządzający m.in. obszarem e-commerce.

„Ostatnie, sfinalizowane z pomocą Knight Frank, transakcje są dowodem na to, że nasza gdańska nieruchomość cieszy się zainteresowaniem najemców i odpowiada ich oczekiwaniom. Niedawno informowaliśmy o firmie Future Electronics, która wybrała na siedzibę kolejnego ze swoich biur właśnie Waterside. O tę lokalizację działalność rozszerzył również Moon Hostel, który otworzył swoje podwoje dla gości w tym miesiącu. Również we wrześniu do grona najemców dołączyła firma LPP, wynajmując w budynku znaczny metraż powierzchni biurowej. Cieszy nas obecność w Waterside najemcy o tak ugruntowanej pozycji i renomie rynkowej.” – komentuje Łukasz Laskowski, Asset Manager, prowadzący biuro Deka Immobilien w Polsce.

Waterside to budynek usytuowany w samym centrum Gdańska, na skrzyżowaniu ulic Długie Ogrody i Łąkowej. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie malowniczego Starego Miasta, gruntownie zmodernizowane wnętrza i liczne miejsca parkingowe to tylko nieliczne z jego atutów. Powierzchnia wynajmowalna tego obiektu przekracza 9 000 m kw.