AKTUALNOŚCI

Media Expert w Morskim Parku Handlowym

Morski Park Handlowy w Gdańsku pozyskał nowego najemcę w postaci znanej sieci Media Expert, która otworzy swój sklep już w listopadzie b.r. Wynajęty lokal ma powierzchnię 680 m kw. a umowa została zawarta na 10 lat. W transakcji pośredniczył Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, który kompleksowo zarządza Morskim Parkiem Handlowym od lipca 2014.

Źródło: Savills

Źródło: Savills

„Cieszymy się z rozwoju Morskiego Parku Handlowego. Media Expert na pewno poszerzy ofertę obiektu o asortyment, którego do tej pory tam nie było, a przez to przyciągnie nowego klienta”, komentuje Jarosław Tutaj, Dyrektor Działu Powierzchni Handlowych w Savills.

Morski Park Handlowy wraz z Fashion House Outlet, Agata Meble i McDonald’s tworzy znaną destynację na handlowej mapie Trójmiasta. Jest zlokalizowany przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku, tuż przy obwodnicy trójmiejskiej. Oprócz doskonałej lokalizacji, obiekt charakteryzuje nowoczesna architektura oraz przestronny parking na 2000 samochodów.

Wśród obecnych najemców Morskiego Parku Handlowego znajdują się: market budowlany OBI, hipermarket spożywczy Carrefour, multimarket JULA, salon meblowy Agata Meble, restauracja McDonald’s z usługą McDrive; a także apteka, kantor, biuro podróży Rainbow Tours, kwiaciarnia, salonik prasowy InMedio, salon Orange i salon fryzjersko-kosmetyczny. W sąsiedztwie mieści się posiadający w swojej ofercie ponad 100 marek Fashion House Outlet Gdańsk.

Dodatkowo w antresoli nad galerią handlową udostępniono 1520 m kw. powierzchni biurowej.

Źródło: Savills