AKTUALNOŚCI

Nowa część galerii i strefa restauracyjna w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk

Immochan otwiera nową część Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Do dyspozycji klientów będą nowe butiki i lokale usługowe, a także komfortowa strefa restauracyjna z ładowarkami do urządzeń elektronicznych oraz stołem multimedialnym z bezpłatnym dostępem do internetu.  Inwestor planuje zakończyć rozbudowę obiektu do kwietnia 2017 roku. Docelowo całkowita powierzchnia GLA Centrum Handlowego Auchan Gdańsk zwiększy się o około 5300 mkw., a liczba lokali dostępnych w obiekcie wzrośnie do ponad 70.   

Dzięki kilkuetapowej rozbudowie, która trwa od sierpnia 2015 roku, w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk powstało kilkadziesiąt nowych lokali handlowych i usługowych. W sobotę 22 października do już działających najemców dołączą kolejne znane marki. Tym samym oferta galerii będzie jeszcze bardziej atrakcyjna dla klientów zainteresowanych modnymi stylizacjami dla kobiet, młodzieży i dzieci, artykułami do domu czy książkami i multimediami. Wśród nowych sklepów znajdą się m.in. Martens Sport, Yoko, Ryłko, Pepco, Diverse, Duka, English Home oraz Empik.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk została stworzona strefa usług. Swoje salony otworzą w niej Studio S salon urody a także biura podróży Itaka i Holidays.

W trakcie rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk znacznie powiększono strefę restauracyjną i kawiarnianą. Od 22 października klienci będą mogli skorzystać z oferty ośmiu lokali oferujących różnorodne dania. Są wśród nich m.in. Pizza Hut Express, KFC, Subway, Berlin Donner Kebap, Zen-Thai oraz Carte d’Or. W rozbudowanej strefie restauracyjnej znajdą się ładowarki do telefonów komórkowych i tabletów oraz nowość, jaką będzie multimedialny stół z dotykowym ekranem i dostępem do internetu. Klienci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, będą mogli skorzystać z miniczytelni z bogatym wyborem popularnych książek i prasy.

– W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk zaszło wiele zmian. Podsumowuje je nowe hasło „Dobrze, że jesteś”. Zgodnie z nim dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci dobrze się u nas czuli i chętnie do nas wracali. Dlatego znajdą u nas znane marki, przestrzeń do odpoczynku i nowoczesne technologie – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

W Centrum Handlowym Auchan Gdańsk pojawiło się wiele nowości dla klientów. W trakcie prac budowlanych na jego terenie powstały udogodnienia dla rodziców, m.in. pokój rodzica i dziecka, a na parkingu pojawiły się powiększone, komfortowe miejsca dla kobiet w ciąży oraz rodzin z dziećmi. Z kolei na zewnątrz galerii handlowej inwestor zamontował wiaty dla rowerów oraz wygodne ławki do odpoczynku.

Z okazji otwarcia nowej części galerii Centrum Handlowego Auchan Gdańsk Immochan zaplanował animacje i konkursy dla klientów. Promocje przygotowały również wybrane butiki.

Zakończenie rozbudowy Centrum Handlowego Auchan Gdańsk Immochan planuje w kwietniu 2017 roku. Prace prowadzone w ostatniej fazie rozbudowy, która rozpocznie się już 24 października, obejmą strefę wejścia od strony osiedla przy ulicy Szczęśliwej. Powstanie między innymi bezpłatny plac zabaw dla dzieci, strefa wypoczynku, biblioteczka na książki oraz biuro coworkingowe. Po zakończeniu rozbudowy klienci Centrum Handlowego Auchan Gdańsk będą mogli korzystać z bezpłatnego szybkiego WiFi w dowolnym miejscu obiektu. Finalnie całkowita powierzchnia GLA Centrum Handlowego Auchan Gdańsk zwiększy się o około 5300 mkw., a liczba lokali dostępnych w obiekcie wzrośnie do ponad 70.

Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Tremend sp. z o.o., a jego głównym wykonawcą firma IDS-BUD Sp. z o.o.

źródło: mat. prasowe