AKTUALNOŚCI

Nowa inwestycja Dom Development na Ursynowie

Dom Development S.A., lider warszawskiego rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, rozpoczął sprzedaż nowego osiedla – Ursynovia, zlokalizowanego w najstarszej części warszawskiego Ursynowa przy ul. Jana Rodowicza „Anody” w odległości ok. 6 min od stacji Metro Stokłosy. Inwestycja wyróżniająca się nowoczesnymi trendami architektonicznymi położona jest pośród niewysokiej zabudowy i okazałej zieleni, w sąsiedztwie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Na osiedlu powstaną łącznie 183 lokale. Inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2017 roku.

Źródło: Dom Development

Źródło: Dom Development

Osiedle Ursynovia tworzą dwa budynki o zróżnicowanej wysokości – od 5 do 10 pięter. Architektoniczny styl projektowanego zespołu budynków opiera się na operowaniu prostymi, geometrycznymi formami. Ciekawą stylistykę i design budynków podkreślą kolorystyka i faktura materiałów: kompozycja różnych rodzajów szkła, płyty kamienne elewacyjne, tynk biały i boniowany w kolorze szarym oraz wysokiej jakości płyty drewnopodobne.

Nowa inwestycja Dom Development oferuje łącznie 183 lokale o zróżnicowanych metrażach – od 31-metrowych kawalerek i 2-,3-,4-pokojowych mieszkań. Każde z nich posiadać będzie przestronną loggię lub balkon, duży taras (lokale na ostatnim piętrze) lub przydomowy ogródek na parterze, w cenie mieszkania. Ceny za mkw. kształtują się od 8 060 do 10 560 zł. Lokale w cenie 10 560 zł to mieszkania z tarasami o powierzchni ok. 50 mkw. W części parterowej budynku znajdą się lokale usługowe, które dodatkowo rozbudują infrastrukturę usługową części północnej Ursynowa.

Dla wygody mieszkańców Ursynovii pod budynkami zaprojektowano 2-poziomowe hale garażowe. Przewidziano w nich w sumie 214 miejsc garażowych: m.in. 193 miejsca w cenie 34 000 zł oraz 18 miejsc ze schowkami w cenie 40 000 zł. W ofercie znajdują się także 72 komórki lokatorskie w cenie 12 000 zł. Osiedle będzie monitorowane i całodobowo chronione. Na dziedzińcu osiedla zaaranżowano przestrzeń rekreacyjną z miejscami do wypoczynku i placem zabaw dla najmłodszych oraz kompozycją różnych gatunków drzew i krzewów, pnączy, traw ozdobnych i kwiatów. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

Niekwestionowanym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych, jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska z gęstą siecią połączeń autobusowych (przystanek linii 185, 193, 401, 503, N37) i linią metra, około 5 minut od stacji metra Stokłosy. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne sklepy i centra handlowo-usługowe, ośrodki sportowe, kluby fitness, szkoły, przedszkola oraz wyższe uczelnie. Dzięki dobrze rozbudowanej ofercie oświatowej, mieszkańcy Ursynovii mogą wybrać najlepszą placówkę dla swoich dzieci w niedużej odległości od domu. Ursynów to nowoczesna, stosunkowo młoda i dynamicznie rozwijająca się dzielnica atrakcyjna dla mieszkańców z różnych grup wiekowych. Ta dzielnica Warszawy, a szczególnie jej rejon północny, w którym jest Ursynovia, od lat należy do najbardziej poszukiwanych lokalizacji. Nasza inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną formą budynków oraz wysokim standardem wykonania doskonale wpisuje się w charakter Ursynowa. Wszystkie codzienne udogodnienia, takie jak: komunikacja, tereny zielone i miejsca do rekreacji czy ośrodki edukacyjne są w pobliżu nowo budowanego osiedla. Mamy nadzieję, że jego przyszli mieszkańcy odnajdą tu nowy komfort życia – mówi Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Źródło: Dom Development