AKTUALNOŚCI

Nowa restauracja w Atrium IBC

Na początku sierpnia w znanym budynku Atrium International Business Center w centrum Warszawy została otwarta restauracja Bohemia z kuchnią czeską i międzynarodową, specjalizująca się w sezonowanej wołowinie. Lokal o powierzchni 339 m kw. oraz ogródek restauracyjny o powierzchni 52 m kw. urządzono z wykorzystaniem naturalnego drewna i elementów w kolorze szarości, zapewniając kameralną i nowoczesną atmosferę. Savills jako agent wyłączny odpowiada za wynajem wolnej powierzchni i jest równocześnie zarządcą budynku.

„Cieszymy się ze wprowadzenia nowego najemcy, który wzbogaci kulinarną ofertę Atrium, oferując przestrzeń zarówno na kameralne biznesowe spotkania, jak i większe imprezy czy nieformalne spotkania. Restauracja wpisuje się w coraz bardziej popularny trend kuchni regionalnej i stawia na wysoki poziom obsługi klienta. Z pewnością będzie dużym udogodnieniem dla obecnych, jak i przyszłych najemców budynku.”, ocenia Lidia Malec z Działu Powierzchni Biurowych Savills.

Atrium International Business Center w Warszawie to znany budynek biurowy usytuowany w sercu Centralnego Obszaru Biznesu na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II 23 i ul. Grzybowskiej. Lokalizacja zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami dzięki dostępowi do komunikacji miejskiej w tym stacji metra, licznym liniom tramwajowym i autobusowym. W pobliżu znajduje się Dworzec Centralny oraz szereg hoteli, restauracji i obiektów handlowych. Budynek o powierzchni 12 000 m kw. powierzchni biurowej oferuje biura wysokie na 2,85 m, nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne, całodobową ochronę i parking dla gości. Wśród najemców Atrium znajdują się między innymi Thomson Reuters, Matexi, DAGO Centrum oraz Restauracja Bombaj Masala.

Źródło: Savills