AKTUALNOŚCI

Nowa strefa-coworkingowa w Wola Parku

Wola Parku otworzyła się strefa co-workingu. Bezpłatne miejsce do pracy otwarto na drugim piętrze przy siłowni Calypso.

Źródło: Wola Park

Strefa co-workingu to przestrzeń, w której można pracować, uczyć się, a nawet zorganizować biznesowe spotkanie. To świetne rozwiązanie dla osób nielubiących pracować w biurze oraz dla freelancerów.

– Staraliśmy się, by strefa co-workingu była komfortowa, a zarazem nowoczesna. Odwiedzający Centrum znajdą w niej wygodne fotele i stoły oraz wszystkie niezbędne sprzęty do pracy – przekonuje Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

Do dyspozycji pracujących pozostają m.in. drukarka, monitory do wyświetlania prezentacji i ładowarki indukcyjne. Każdy może też korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Strefa co-workingu zaprojektowana została przez biuro projektowe Mocolocco z Krakowa. Założeniem projektu było połączenie wygody oraz ciekawego designu. Część stoisk zaprojektowano w formie lóż, zarówno zamkniętych, jak i otwartych tworzących kawiarniany klimat. Przygotowano również wygodne i zachęcające do spoczynku siedziska – kolorowe pufy i fotele. Przytulności dodaje z kolei oświetlenie. Zadbano o to, by światło nie było rażące oraz żeby oświetlało miejsca pracy z wielu stron. W strefie co-workingu projektanci wykorzystali oryginalne kinkiety, doświetlające lampy stojące oraz ażurowe lampy wiszące.

Strefa pracy otwarta jest w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Od poniedziałku do soboty od 10:00 do 21:00, a w niedziele do 20:00. Obok strefy znajduje się tzw. food court z szeroką ofertą gastronomiczną oraz Antresola – doskonałe miejsce do relaksu po pracy.

Źródło: Wola Park