AKTUALNOŚCI

Nowe Awanse w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills Polska

Międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości Savills awansował dwie osoby w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego: Bartłomiej Krzyżak otrzymał awans na stanowisko associate, a Piotr Łopusiński został konsultantem.

Bartłomiej Krzyżak, jako associate zajmuje się doradztwem w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości komercyjnych. W 2015 roku był zaangażowany w transakcje o łącznej wartości 150 milion EUR i współpracował z takimi inwestorami, jak Hillwood, Savills Investment Management i CBRE Global Investors. Zanim dołączył do Savills w 2011 roku pracował w Deutsche Telekom Germany, CBRE i w Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z wyceny nieruchomości, zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bartłomiej posiada tytuł Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM – Certified Commercial Investment Member).

Piotr Łopusiński, jako konsultant, odpowiada za analizę danych, wspieranie procesu sprzedaży i due diligence nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, Piotr pracował jako
młodszy konsultant w dziale wycen i doradztwa Cushman & Wakefield, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie analiz rynku nieruchomości oraz raportów. Piotr jest absolwentem Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej.

Michał Ćwikliński, Dyrektor Zarządzający, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Savills, mówi: „Awanse Bartka i Piotrka są następstwem ich intensywnej pracy i wkładu w rozwój naszego działu. Obaj przyczynili się do sukcesu i rozwoju Działu Doradztwa Inwestycyjnego i mieli swój udział w osiągnieciu rekordowego wyniku naszego zespołu w 2015 roku. Życzę im dalszych sukcesów zawodowych i nowych wyzwań.”

Dział Doradztwa Inwestycyjnego Savills z sukcesem dostarcza inwestorom niezależne usługi doradcze oraz opracowuje i wdraża strategie inwestycyjne w zakresie sprzedaży, zakupu oraz finansowania nieruchomości komercyjnych.

Źródło: Savills