AKTUALNOŚCI

Nowi najemcy w Pasażu Łódzkim

Centrum Handlowe Pasaż Łódzki wzbogaca swoją ofertę zakupową dzięki pojawieniu się dwóch nowych najemców – butiku odzieżowego popularnej marki ONLY oraz wielkopowierzchniowego sklepu z wyposażeniem wnętrz – JYSK, którego otwarcie zaplanowano na luty 2017 roku.

Już  w grudniu wszystkie klientki Pasażu Łódzkiego mogą zrobić zakupy w nowym salonie z odzieżą damską. Pochodząca z Danii marka ONLY, należąca do międzynarodowej grupy odzieżowej Bestseller, zajęła lokal znajdujący się pomiędzy sklepem TK Maxx a księgarnią Matras. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór elementów damskiej garderoby – jeansy, swetry, kurtki, płaszcze, sukienki, bluzki czy dodatki takie jak torby, paski, szaliki. W tej chwili w całej Polsce są 33 salony, a marka funkcjonuje aż na 18 rynkach w całej Europie i na Bliskim Wschodzie. Salon ONLY, który pojawił się w Pasażu Łódzkim, jest uzupełnieniem damskiej oferty odzieżowej o ubrania na każdą porę dnia i na każdą okazję.

W grudniu Właściciel Pasażu Łódzkiego sfinalizował również umowę z popularną, duńską siecią handlową JYSK. Sklep z ofertą „wszystko dla domu” zlokalizowany zostanie vis-a-vis drogerii Rossmann. W salonie JYSK klienci będą mogli nabyć artykuły do mieszkania – między innymi meble, materace, pościel, akcesoria dekoracyjne. Doskonale znana w Polsce marka oferuje szeroki asortyment dobrej jakości w rozsądnych, atrakcyjnych cenach. Do sieci JYSK należy około 2400 salonów w 45 krajach na całym świecie, w tym ponad 200 sklepów znajduje się w Polsce. Salon JYSK w Pasażu Łódzkim zostanie otwarty na początku przyszłego roku. Jego obecność wyraźnie wpłynie na poszerzenie oferty działu „Artykuły dla domu”, dzięki czemu łódzkie Centrum będzie mogło pochwalić się kompleksową ofertą zakupową także i w tej dziedzinie. „JYSK  to kolejny, wielkopowierzchniowy sklep w naszym Centrum, który posiada ciekawą ofertę i bardzo dobrą renomę. Cieszymy się, że to właśnie w Pasażu Łódzkim otworzy się kolejny salon tej marki” – komentuje Anna Mrzewa, Dyrektorka Centrum Handlowego Pasaż Łódzki.

Źródło: Apsys