AKTUALNOŚCI

Nowi najemcy Portu Łódź

W łódzkim centrum handlowym, należącym do IKEA Centres, pojawiły się nowe popularne marki. Ofertę Portu Łódź uzupełniły Paintbar Manicure, Wyjątkowy Prezent, Teleakces oraz sklep Kreatywne Maluchy.

Paintbar Manicure to miejsce, w którym czekają na Klientów doświadczone i wykwalifikowane manikiurzystki. W ofercie najemcy znajduje się pełna gama zabiegów pielęgnacyjnych dla dłoni i paznokci.

Na uruchomienie swojego stoiska w Porcie Łódź zdecydował się także Wyjątkowy Prezent. Sklep oferuje możliwość zakupu unikalnych prezentów w formie ekscytujących przeżyć, odpowiednich na różne okazje, np. masaże, degustacje, kursy czy skoki ze spadochronem.

Portfolio Centrum powiększyło się również o spółkę Teleakces. Sieć wyróżnia unikalny asortyment akcesoriów oraz bogata oferta telefonów komórkowych. Spółka istnieje na rynku od 2011 r., a w 2014 r. została strategicznym partnerem sieci komórkowej Virgin Mobile.

Nowym najemcą Portu Łódź zostały też Kreatywne Maluchy. Sklep zajmuje się sprzedażą unikalnych zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci, które wpływają na ich rozwój manualny i motoryczny. Na stoisku firmy znajdziemy najwyższej jakości produkty znanych, sprawdzonych europejskich marek.

Źródło: Port Łódź