AKTUALNOŚCI

Nowi najemcy w Galerii Nad Jeziorem

Salon meblowy Resto Design, Cukiernia Rem Marco oraz butik Qui Sales Center to nowe marki, które w pierwszych dniach grudnia dołączą do grona najemców Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem.

Początek zimy w Centrum Handlowym Galeria Nad Jeziorem to czas ważnych zmian. W grudniu ofertę kategorii wystrój wnętrz wzbogaci salon meblowy Resto Design, oferujący ponad 300 modeli wysokiej jakości mebli m.in. mebli tapicerowanych, skórzanych, pokojowych czy sypialnianych. Polski producent mebli  posiada także w sprzedaży narożniki, sofy, tapczany, materace, fotele, pufy, krzesła oraz stoły. Wymagający klienci na pewno zwrócą uwagę na oryginalne wzornictwo, faktury oraz różnokolorowe tkaniny. Nowy najemca Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem wykorzystuje w produkowanych meblach mechanizmy RELAX. Jest to funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające przyjąć dowolną pozycję od siedzącej do leżącej w zaledwie kilka sekund.

W ofercie gastronomicznej pojawią się również zauważalne zmiany. Klienci będą mogli zakupić wyroby cukiernicze na każdą okazję, począwszy od urodzinowych tortów, a skończywszy na imieninowych ciastach w nowej Cukierni Rem Marco, która otworzy się w Galerii Nad Jeziorem w pierwszej połowie grudnia. Cukiernia Rem Marko to polska sieć cukiernicza z wieloletnią tradycją, która posiada swoje sklepy firmowe w 16 miastach w Polsce.

Ponadto, jeszcze w tym roku zostanie otwarty nowy sklep Qui Sales Center, marka odzieżowa, posiadająca oryginalną kolekcję odzieży i dodatków dla kobiet niebojących się eksperymentować z modą.

Poszerzenie oferty Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem o nowych najemców to doskonała wiadomość dla naszych Klientów, którzy już teraz poszukują świątecznych prezentów dla swoich bliskich” – mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Nad Jeziorem.

Należy nadmienić, że pod koniec listopada salon Pro Sport zmienił lokalizację. Poszerzona oferta sklepu sprawi, że Klienci będą mogli cieszyć się swobodą zakupów m.in. odzieży sportowej, obuwia czy sprzętów sportowych marek takich, jak Adidas, Nike, 4F, Outhorn, Converse, Helly Hansen.

Warto wspomnieć, że ostatnie miesiące były niezwykle udane dla Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem. Od kwietnia obiekt odnotowuje systematyczny wzrost wyników.  W całym Centrum Handlowym zaobserwowano  wzrost odwiedzialności, a najemcy odnotowują  wzrost sprzedaży.

źródło: mat. prasowe