AKTUALNOŚCI

Nowy associate w Dziale Wycen i Doradztwa Savills

Małgorzata Lińska-Bator dołączyła do Działu Wycen i Doradztwa Savills Polska na stanowisku associate. Małgorzata będzie odpowiedzialna za koordynację projektów doradczych na rynku nieruchomości, w tym za analizy i optymalizację portfeli nieruchomości, przygotowanie struktur organizacyjnych oraz strategii dotyczących nieruchomości. Małgorzata będzie także świadczyć usługi doradcze obejmujące  studium wykonalności, analizy dotyczące optymalnego wykorzystania nieruchomości i biznesplany.

M.Lińska-Bator, źródło: mat. prasowe

M.Lińska-Bator, źródło: mat. prasowe

Małgorzata posiada ponad 9-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu Savills była starszym konsultantem w zespole EY Transaction Real Estate, gdzie koordynowała zarówno projekty na skalę krajową, jak i międzynarodową. Jej doświadczenie obejmuje wycenę nieruchomości i doradztwo w zakresie studium wykonalności oraz analizy optymalnego wykorzystania nieruchomości dla największych projektów komercyjnych, analizy lokalizacji i oddziaływania, optymalizację kosztów nieruchomości i strategii relokacji, a także przeglądy audytowe.

Kamil Kowa, dyrektor Działu Wycen i Doradztwa w Savills mówi: „Jestem przekonany, że liczne kompetencje i wieloletnie doświadczenie Małgorzaty z pewnością przyczynią się do sukcesu zespołu wycen w Savills. Małgorzata nie tylko wzmocni aktualne linie biznesowe, ale i rozwinie nowe obszary, w których firma może w przyszłości osiągnąć pozycję lidera.”

Małgorzata ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie z tytułem magistra ekonomii i zarządzania nieruchomościami. Jest absolwentką studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej na kierunku wycena nieruchomości. Małgorzata jest licencjonowanym rzeczoznawcą i członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (MRICS).

źródło: mat. prasowe