AKTUALNOŚCI

Nowy butik z odzieżą męską w Tulipanie

Sezon na otwarcia sklepów w Centrum Handlowym Tulipan trwa. W październiku rozpoczął działalność butik – „Gentelmen”.

„Gentelmen” to kolejny salon z odzieżą tylko dla panów. Asortyment obejmuje konfekcję formalną oraz tzw. casualową czyli codzienną. W butiku klienci znajdą eleganckie marynarki, spodnie czy koszule w różnej kolorystyce. Sklep warto również odwiedzić, by zapoznać się z szeroką ofertą jeansów, t-shirtów, swetrów. W „Gentelmenie” można ubrać się więc „od stóp do głów”. W asortymencie nie zabrakło również dodatków – do wybranej garderoby można dobrać krawaty, paski czy muszki.

„Gentelmen” zaprasza panów w każdym wieku. Kolekcje  są tak przemyślane, by trafić w gusta zarówno młodych mężczyzn, jak i tych starszych. Warto podreślić, iż butik „Gentelmen” nie jest sklepem sieciowym, więc klienci mogą liczyć na wyselekcjonowaną i unikalną ofertę.

„Butik „Gentelmen” znacznie urozmaicił asortyment odzieży męskiej w Tulipanie – nie tylko o konfekcję formalną, elegancką, na której zazwyczaj skupiają się sklepy dedykowane panom, ale także o dobrej jakości ubrania na co dzień” – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

Źródło: Apsys