AKTUALNOŚCI

Nowy konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy Savills

Michał Porzycki dołączył do zespołu Savills jako konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych, Reprezentacja Najemcy. Do jego obowiązków będą należeć m.in. aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz szeroko rozumiane doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych.

M.Porzycki, źródło: mat. prasowe

M.Porzycki, źródło: mat. prasowe

Przed dołączeniem do Savills pracował w BNP Paribas Real Estate, gdzie jako konsultant w Dziale Reprezentacji Wynajmującego, zajmował się działaniami na rzecz właścicieli nieruchomości, wdrażaniem strategii wynajmu i identyfikacją optymalnych rozwiązań dla klientów.

„Michał to doświadczony pracownik. Jestem pewien, że w sposób istotny przyczyni się do sukcesów naszego Działu. Życzę mu powodzenia w Savills” mówi Jarosław Pilch, dyrektor Działu reprezentacji Najemcy Savills.

Michał ukończył studia w zakresie Ekonomii w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Przez 10 lat zdobywał doświadczenie zawodowe w takich firmach jak Action Care (Hewlett Packard), CompFort Meridian dostawca usług i rozwiązań z dziedziny IT, firmie doradczej Ernst & Young i Kancelarii Brochocki.

źródło: mat. prasowe