AKTUALNOŚCI

Nowy najemca w Parku Galaktyka we Wrocławiu

OpsTalent wynajęła 712 mkw. powierzchni biurowej w Parku Galaktyka.

galaktyka

Źródło: NAPOLLO

Grupa OpsTalent jest polsko-irlandzką firmą działającą w sektorze IT oraz nowoczesnych technologii w obszarze Obsługi Klienta. Tworzy rozwiązania IT szyte na miarę dla każdego (biznes, osoby indywidualne), od nowych pomysłów startupowych po zaawansowane rozwiązania CRM/ERP. OpsTalent buduje aplikacje webowe i mobilne, które wykorzystują najnowsze technologie i rozwiązania obecnie dostępne na rynku. W obszarze szeroko pojętej obsługi klienta OpsTalent wspiera firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowe korporacje, dostarczając rozwiązania, które łączą lokalizację, talent, proces i technologię zapewniając Partnerom biznesowym szeroką gamę usług w formacie wielokanałowym, mając na celu maksymalizację skuteczności realizowanych projektów.

 „Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację jest nie tylko doskonałym miejscem na wygodne zakupy blisko domu, ale także na uruchomienie siedziby firmy. Ulica Ślężna to jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta, która zapewnia świetne połączenie zarówno z centrum, jak i z innymi dzielnicami Wrocławia.” – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. „- Powierzchnia komercyjna Galaktyki jest tak zaprojektowana, aby ją łatwo zaadaptować zarówno na cele handlowe jak i biurowe. Do dyspozycji klientów i najemców jest wygodny parking, gdzie pierwsze 1,5h parkowania jest bezpłatne. Obecnie dysponujemy dwoma ostatnimi lokalami na parterze obiektu do wynajęcia.” – dodaje Dorota Beltrani.

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5 000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od tego roku jego właścicielem jest firma NAPOLLO.   „Galaktyka” usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

Źródło: NAPOLLO