AKTUALNOŚCI

Obiekty GLL Real Estate Partners z nowymi zarządzcami

Portfolio wysokiej klasy biurowców funduszu GLL Real Estate Partners powiększyło się w czerwcu o zlokalizowany w centrum Warszawy budynek Zaułek Piękna. W ostatnich miesiącach fundusz pozyskał także dwa obiekty magazynowe w okolicach Poznania i Wrocławia, których głównym najemcą jest Amazon. Zarządcą obiektów został BNP Paribas Real Estate Poland.michal_pszkit_pr

 Od 2004 roku konsekwentnie poszerzamy nasze portfolio na terenie Polski o najlepsze obiekty komercyjne. W pierwszej kolejności były to świetnie zlokalizowane biurowce wyróżniające się doskonałą architekturą i standardem technicznym. Nasze nowe inwestycje w kluczowe, pierwszorzędnie skomercjalizowane obiekty magazynowe to kolejny etap realizacji strategii rozwoju polegającej na zróżnicowaniu portfela pod względem sektorów rynku, ale wciąż w segmencie typu prime. – powiedziała Magdalena Ruta, Dyrektor Zarządzania Aktywami w GLL Real Estate Partners.

Wraz z przejęciem obiektów w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, GLL Real Estate Partners powierzył BNP Paribas Real Estate Poland świadczenie kompleksowych usług z zakresu property management.

Niezależnie od rodzaju nieruchomości naszym celem strategicznym jest wsparcie inwestorów w generowaniu stałego wzrostu wartości nieruchomości przy zachowniu najlepszej jakości usług i najwyższych standardów rynkowych. Realizujemy go poprzez proaktywne i spersonalizowane zarządzanie, gdzie istotnym obszarem jest poprawa satysfakcji najemców. – podkreślił Michał Pszkit, Dyrektor Operacyjny, Dział Zarządzania Nieruchomościami, BNP Paribas Real Estate Poland.

GLL Real Estate Partners jest właścicielem biurowców Marynarska Point II, Liberty Corner, Renaissance Building, Griffin House i Zaułek Piękna w Warszawie, Kazimierz Office Center w Krakowie i Green Day we Wrocławiu, a także dwóch magazynów Amazona w okolicach Poznania i Wrocławia. Wszystkimi dziewięcioma nieruchomościami zarządza BNP Paribas Real Estate Poland.