AKTUALNOŚCI

Office Bistro Group w Q22

Warszawski biurowiec Q22 realizowany przez Echo Investment pozyskał nowego najemcę. Kantyna, której operatorem będzie Office Bistro, zajmie powierzchnię blisko 600 mkw.

Office Bistro Group to sieć restauracji lokalizowanych w prestiżowych biurowcach w centrum Warszawy. Kantyna w Q22 będzie trzynastym punktem Office Bistro. Poza szerokim wyborem posiłków lunchowych, śniadań i przekąsek, restauracja oferuje kompleksową obsługę cateringową spotkań firmowych i prywatnych.

„Q22 to miejsce idealnie wpisujące się w naszą strategię biznesową. Prestiż miejsca z pewnością pobudzi kreatywność naszych kucharzy, którzy tworzą oryginalne propozycje menu przygotowując na miejscu dania na bazie sezonowych, świeżych, naturalnych produktów.  Gwarantujemy wysoką jakość serwowanych posiłków oraz ogromną różnorodność. Pracownicy, jak również osoby z zewnątrz, odwiedzające Q22 na okoliczność lunchu, z pewnością będą usatysfakcjonowane. Dodatkowym uatrakcyjniającym elementem naszych działań jest ‘live cooking’, podczas którego klienci uczestniczą w przygotowaniu swojej ulubionej potrawy.” – mówi Jan Serdakowski, członek zarządu Office Bistro Group.

Q22 to nowoczesna przestrzeń biurowa powstająca w centrum stolicy, przy skrzyżowaniu Jana Pawła i Grzybowskiej. Tylko na przestrzeni ostatnich kilku tygodni umowy w biurowcu podpisało pięciu prestiżowych najemców.

„Renomowany najemca gastronomiczny to dzisiaj niezbędny element nowoczesnej przestrzeni biurowej klasy premium. W Q22 stawiamy sobie za cel podnoszenie komfortu pracy jego użytkowników, dlatego restauracja Office Bistro w 100 procentach spełnia nasze wymagania. Chcielibyśmy, aby kantyna stanowiła również dodatkową przestrzeń sprzyjającą biznesowym rozmowom w mniej formalnej atmosferze. To miejsce, które z założenia ma współgrać
z nowoczesną przestrzenią biurową, w wielkomiejskim stylu zaprojektowaną przez pracownię Kuryłowicz & Associates.” – mówi Michał Żelski, senior leasing manager z Echo Investment.

Obecnie poziom wynajmu Q22 przekroczył 60 proc. Wśród najemców znajdują się firmy takie jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Vestor DM, Citi Handlowy, PURO Hotels.

„Pozyskaliśmy kolejnego najemcę, który potwierdza najwyższy standard i klasę naszego biurowca. Na tym jednak nie koniec. Jesteśmy w toku dalszych negocjacji z przedstawicielami czołowych polskich i zagranicznych firm. Stawiamy na prestiż i najlepszą lokalizację. Oddajemy powierzchnię, która na mapie Warszawy pod kątem biznesowym jest absolutnie bezkonkurencyjna.” – podsumowuje Michał Żelski.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna, świetlista bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. Jak przystało na prestiżową inwestycję w świetnej lokalizacji, w Q22 powstanie ogromne, reprezentacyjne przeszklone lobby. Piętro 14 przeznaczone zostało pod funkcje specjalne, takie jak m. in. centrum konferencyjne oraz klub fitness, część restauracyjna zlokalizowana będzie natomiast na piętrze 1.

W pięciokondygnacyjnym parkingu podziemnym użytkownicy Q22 będą mogli korzystać z 348 miejsc. Do dyspozycji będą też miejsca postojowe dla rowerów, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Q22 otrzymał certyfikat ekologiczny BREEAM Interim Excellent, z jednym z najwyższych w tej kategorii wyników w Polsce (niemal 80%). Inwestorem i deweloperem budynku jest Echo Investment.

Źródło: Echo Investment