AKTUALNOŚCI

Olimpijska marka w GALERII PÓŁNOCNEJ

4F – sponsor polskiej, serbskiej i łotewskiej kolekcji olimpijskiej Rio 2016 – wynajmie 300 mkw. w Galerii Północnej. Będzie to pierwszy sklep z tak bogatą ofertą sportową w tej części miasta.  Umowa Grupy GTC z właścicielem marki – OTCF S.A. – jest zapowiedzią dalszej współpracy przy kolejnych projektach komercyjnych dewelopera. 

4F to wiodący producent i importer odzieży oraz sprzętu turystyczno sportowego działający na rynku od 1996 roku. Wspiera zarówno profesjonalistów jak i amatorów uprawiających różne dyscypliny sportu, w tym bieganie, jazdę na rowerze, fitness, jazdę na nartach oraz tenis. Misją marki jest motywowanie ludzi do przełamywania swoich barier i zachęcanie ich, aby dążyli do osiągania coraz lepszych wyników sportowych. Idea ta jest spójna z założeniami  inwestora Galerii Polnocnej, który stara się tak dobierać najemców centrum, by oferta handlowa odpowiadała potrzebom mieszkańców dzielnicy i okolic.

Białołęka jest dzielnicą, która ze względu na swoje położenie oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego. Nadwiślańskie bulwary są w sezonie letnim pełne rowerzystów, biegaczy czy jeżdżących na rolkach. W tej chwili, w tej części stolicy nie ma jednak miejsca, gdzie można zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt czy akcesoria sportowe – podkreśla Szymon Mińczuk,  Head of Retail Leasing Poland z firmy GTC. Dlatego OCTF S.A., z którą pracujemy przy innych naszych centrach była dla nas naturalnym partnerem – dodaje.

Rozpoczynające się 5 sierpnia Igrzyska Olimpijskie w Brazylii to już czwarta impreza sportowa tej rangi, podczas której reprezentanci Polski wystąpią w strojach 4F oraz pierwsza, w której stroje polskiej marki założą również zawodnicy z Łotwy oraz Serbii. Poza Olimpijczykami i Paraolimpijczykami, marka 4F ubiera także reprezentantów Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego, Polskiego Związku Biathlonu oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

źródło: mat. prasowe