AKTUALNOŚCI

Operator biur serwisowanych pierwszym najemcą w budynku Grzybowska 43

Pierwsza umowa najmu w biurowcu Grzybowska 43 została już podpisana. Firma Newcon Hospitality Group, świadcząca usługi z zakresu biur serwisowanych, wprowadzi się w lipcu i zajmie całe piętro, czyli ponad 1000 m kw.

Grzybowska_43 (1)

Źródło: Knight Frank

„Fakt, że operator biur serwisowanych zdecydował się otworzyć swoją pierwszą placówkę w biurowcu Grzybowska 43  potwierdza wysoki potencjał budynku. Jesteśmy przekonani, że trwające procesy negocjacji  zostaną  niebawem sfinalizowane i wkrótce poinformujemy o kolejnych najemcach w tym budynku”- mówi Maciej Skubiszewski, Starszy Negocjator w firmie doradczej Knight Frank.

Knight Frank jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację biurowca Grzybowska 43, który zgodnie z planem zostanie oddany do użytku w marcu 2016 roku. Firma została wybrana także na zarządcę tego budynku. Inwestorem jest Wisher Enterprise, międzynarodowa spółka holdingowa.

Biurowiec Grzybowska 43 jest usytuowany w obrębie Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie w pobliżu al. Jana Pawła II. W tym 13-kondygnacyjnym budynku jest oferowane łącznie 10 100 m kw. powierzchni biurowej oraz 550 m kw. handlowo-usługowej. Pod budynkiem znajduje się 3-poziomowy parking. Biurowiec zapewnia maksymalną elastyczność przy aranżacji powierzchni przyszłych najemców. Efektywne wykorzystanie części wspólnych zapewnia optymalizację kosztów najmu.

Źródło: Knight Frank