AKTUALNOŚCI

Osiedle Hubertus – adres dobry do usług.

Dobiega końca realizacja największej z dotychczas powstałych inwestycji mieszkaniowej realizowanej w Warszawie przez ECO-Classic – osiedla Hubertus, w którym oprócz funkcjonalnych i zróżnicowanych przestrzeni mieszkalnych, przygotowane zostały także nowoczesne przestrzenie komercyjne w pierzei od strony ulicy Obrzeżnej. W VI etapie inwestycji deweloper oferuje 10 lokali, od 50 do 100 oraz jeden trzykondygnacyjny lokal o łącznej powierzchni 660 m2.

źródło: mat. prasowe

źródło: mat. prasowe

Dynamiczny rozwój Służewca, tak w zakresie nowych, atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych, jak również nowoczesnych obiektów biurowych,  czyni z niego miejsce atrakcyjne dla rozwoju różnorodnych projektów biznesowych. Zapotrzebowanie na usługi i handel ułatwiające codzienne funkcjonowanie i podnoszące komfort życia osób, których aktywność życiowa w znacznej mierze koncentruje w okolicach ulicy Obrzeżnej, jest bardzo duże.

Znaczący jest też potencjał miejsca. Hubertus to autonomiczne, nowoczesne osiedle z blisko 1200 nowymi mieszkaniami, zaprojektowane na kształt mikromiasteczka, z dobrze zaplanowaną i niezależną infrastrukturą. Standard oferowanych powierzchni komercyjnych pozwala na elastyczne dopasowanie ich do dowolnego konceptu biznesowego.

Powierzchnie do zadań specjalnych

Przestrzenie handlowo- usługowe są trwale oddzielone od części mieszkalnych, mają osobne wejścia od ulicy Obrzeżnej, możliwość montażu instalacji klimatyzacji oraz projekt wentylacji, dostosowany do potrzeb punktów gastronomicznych. Lokale oferowane są stanie „deweloperskim” i mogą zostać połączone w większe moduły.

Ceny oferowanych przestrzeni kształtują się od 8 600 zł netto do 12 200 zł netto /m2.

Największy, trzypoziomowy lokal liczy ponad 667 m2 i kosztuje 4266 zł netto/m2. Większa część lokalu zlokalizowana jest na poziomach -1 oraz -2. Stwarza to nowe, niekonwencjonalne możliwości wykorzystania tej powierzchni, takie jak piwnica win, fitness czy SPA. Istnieje również możliwość przyłączenia do tej powierzchni blisko 150 m2 powierzchni lokali sąsiadujących.

W przestrzeniach komercyjnych osiedla Hubertus, oddanych we wcześniejszych etapach inwestycji, działają m.in. sklepy spożywcze, salony kosmetyczne i fryzjerskie, pralnia, gabinet stomatologiczny, salon florystyczny, restauracje z kuchnią śródziemnomorską i sushi.

– Powierzchnie handlowo- usługowe osiedla Hubertus zostały przygotowane z myślą o firmach, których zakres świadczeń, strategia rozwoju i pozycjonowanie na rynku dobrze korespondują ze stylem i jakością naszej inwestycji– mówi Zuzanna Kordzi.- Zależy nam, by oferty poszczególnych partnerów wzajemnie się uzupełniały, tworząc nową jakość i podnosząc komfort życia mieszkańców ulicy Obrzeżnej.

źródło: mat. prasowe