AKTUALNOŚCI

Otwarcie nowej części Outlet Park Szczecin

25 listopada br. o godz. 10 otwarta zostanie nowa część Oultet Park Szczecin, która powstała w ramach II etapu realizacji inwestycji.

Outlet Park Szczecin, źródło: www.echo.com.pl

Outlet Park Szczecin, źródło: www.echo.com.pl

Po rozbudowie, w Outlet Park Szczecin znajdzie się łącznie 100 sklepów i 900 miejsc parkingowych. W nowej części pojawią się takie marki jak m.in. Vistula, Vero Moda, Italian Fashion, Diverse, Molton, Unisono, Kubenz, Volcano, Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti, Maxima i Bruno Zinger. II etap Outlet Park Szczecin został wynajęty w 100 proc.

„Serdecznie zapraszamy na listopadowe otwarcie. Jestem przekonany, że nasza rozbudowana oferta przypadnie do gustu klientom” – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park Szczecin.

Decyzja o rozbudowie Outlet Park Szczecin to efekt sukcesu frekwencyjnego obecnie działającej części obiektu, która działa od w 2012 roku.

„Outlet Park Szczecin w ubiegłym roku odwiedziło blisko 2,5 mln osób, co dało nam 4 miejsce w Polsce. Z kolei tegorocznych danych wynika, że nasz obiekt awansował już na 3 miejsce. Od stycznia do września Outlet Park odwiedziło ponad 2,2 mln klientów. Od daty otwarcia sprzedaż wzrosła o 23 proc, a odwiedzialność o 12 proc. To świetne wyniki, dlatego podjęliśmy decyzję o realizacji II etapu, a wiosną 2016 roku rozpoczynamy III etap rozbudowy. W planach jest m.in. rozszerzenie oferty o centrum medyczne i nowoczesny klub fitness. Trwają już prace projektowe związane z IV etapem. Po zakończeniu całości,  Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w Polsce” – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Outlet Park Szczecin zlokalizowany jest na szczecińskim Prawobrzeżu. Obiekt został otwarty 7 listopada 2012 roku. Oferuje markowe produkty 30-70 procent taniej od cen w regularnych sklepach. Dodatkowym atutem inwestycji jest 7-salowe kino Helios i część obiektu, w której mieści się Smyk Mega Store i supermarket Piotr i Paweł.

W strefie outletowej dostępne są produkty takich marek, jak m.in. Nike, Puma, Reebok, Adidas, Tommy Hilfiger, Reserved, Bytom, Kari, Lee Wrangler, Wittchen, Kazar, Vero Moda, Jack Jones, Cross Jeans, Atlantic, Lavard, Ecco, Big Star, 4F, Ochnik, LKJ, Mc Arthur, Lancerto, Gabor, Puere,  Willsoor, Lee Cooper, Cropp, House, Simple, Mohito.

źródło: http://www.echo.com.pl