AKTUALNOŚCI

Panattoni: Eurobuild Awards 2015 rozdane!

Panattoni Europe Deweloperem Roku w Sektorze Obiektów Magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej w konkursie Eurobuild Awards 2015! Dodatkowo realizację czeskiego centrum dystrybucyjnego dla firmy Amazon uznano za najlepszy Nowy Projekt Magazynowy. Uroczystość rozdania nagród odbyła się 3 grudnia w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. 

Robert Dobrzycki, Panattoni, źródło: panattoni.pl

Robert Dobrzycki, Panattoni, źródło: panattoni.pl

Tegoroczna odsłona konkursu Eurobuild Awards to kolejny sukces Panattoni Europe w 2015 roku. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 3 grudnia br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, przedstawiciele firmy odebrali najbardziej prestiżowe nagrody branży deweloperskiej. Jury konkursu potwierdziło 10-letnią aktywność dewelopera w branży i jednocześnie doceniło niebywale intensywne 12 miesięcy pracy całego zespołu, przyznając firmie nagrodę Dewelopera Roku w Sektorze Obiektów Magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto zrealizowane w Czechach, na terenie Panattoni Park Prague Airport I w Dobroviz, centrum logistyczne dla firmy Amazon uznane zostało za Nowy Projekt Roku 2015, co umocniło wcześniej przyznaną nagrodę w konkursie CIJ Awards w Czechach. Inwestycja o powierzchni 133 000 m2 doceniana jest nie tylko ze względu na wielkość, lecz także ze względu na pozytywny wpływ obiektu na otoczenie oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu zrównoważonego budownictwa. Zostały one potwierdzone przyznanym niedawno obiektowi certyfikatem BREEAM International z oceną “Excellent”  i wynikiem na poziomie 76,8%.  Jest to najwyższa nota w historii tej certyfikacji na świecie dla budynku przemysłowego.

Rok 2015 jest dla nas wyjątkowy – świętujemy swoje dziesięciolecie, wracamy pamięcią do początku działalności, pierwszych projektów i pomysłów, które później były wdrażane przez branżę. Otrzymane przez nas nagrody pokazują, że to, co robimy, naprawdę ma sens – nie tylko dla nas, dla branży, ale i naszych klientów, o których dbamy najlepiej jak tylko możemy” – powiedział Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe i dodał: “ale jubileusz nie zatrzymuje nas w miejscu. Spoglądamy w przyszłość, wyznaczając sobie cele, których realizacja jest możliwa tylko i wyłącznie z tak wspaniałym zespołem, z jakim mam przyjemność pracować w Europie. Wielkie dzięki!

Panattoni Europe na przestrzeni ostatniego roku było laureatem wielu nagród i wyróżnień. Deweloper uzyskał tytuł Przemysłowego Dewelopera Roku w konkursie Central&Eastern Europe Real Estate Quality Awards,  zwyciężył w 4 kategoriach konkursu CIJ Awards w Polsce i w 2 w Czechach oraz zdobył 6 nagród Manufacturing Excellence Awards.

źródło: panattoni.pl