AKTUALNOŚCI

Parfois nowym najemcą Wola Parku

5 października w Wola Parku otworzył się Parfois – sklep portugalskiej marki oferującej modne dodatki dla kobiet. Salon zajmuje powierzchnię 135 mkw. 

Kolekcje Parfois są skierowane do pań, które lubią nowości i chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami. Wszystkie akcesoria są projektowane przez dwa zespoły – z Porto i Barcelony.

Obecność sklepu Parfois w Wola Parku szczególnie zadowoli miłośniczki mody, które cenią oryginalność, dobrą jakość i atrakcyjne ceny – wszystkie te cechy spełnia portugalska marka. Cieszymy się, że Parfois dołączyło do grona naszych najemców i Klientki będą miały jeszcze większy wybór toreb, biżuterii i innych modnych akcesoriów – mówi Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.   

 Parfois otworzyło swój pierwszy sklep w Portugalii w 1994 roku. Aktualnie marka jest obecna w ponad 50 krajach na świecie. Sklepy posiadają innowacyjny, dobrze rozplanowany układ, który ułatwia Klientom swobodne robienie zakupów. Salon w Wola Parku jest 9 salonem w Warszawie. Oferuje 135 mkw. przestrzeni handlowej, zaprojektowanej zgodnie z najnowszym konceptem sklepów.

źródło: mat. prasowe