AKTUALNOŚCI

Pasaż Lipińskiego z nowymi najemcami

Dział Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank pozyskał dwóch najemców do Pasażu Lipińskiego. IKEA wynajęła 400 m kw., uruchamiając w budynku Kuchnię Spotkań, natomiast księgarnia Geograf, specjalizująca się w sprzedaży wydawnictw kartograficznych oraz turystycznych, zajęła 132 m kw. Właścicielem nieruchomości jest fundusz inwestycyjny Union Investment Real Estate.

Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank, komentuje:

Lokale handlowe w wyróżniających się architektonicznie budynkach, położonych przy głównych ulicach w Warszawie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Potwierdza to fakt wynajęciaprzez IKEA i księgarnię Geograf lokali w Pasażu Lipińskiego.

Do grona najemców handlowo-usługowych w tym obiekcie, zlokalizowanym w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu, należą m.in Izumi Sushi oraz restauracja Vapiano.

Budynek wybudowano w 1898 roku. W 2010 roku został odnowiony i przywrócony do użytku. Obecnie Pasaż Lipińskiego jest jednym z najbardziej prestiżowych i stylowych budynków do wynajęcia w stolicy. Do dyspozycji najemców oddano 3 500 m kw. powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej. Obiekt jest wykończony w wysokim standardzie, a lokalizacja w centrum zapewnia doskonałą komunikację z każdym miejscem Warszawy.