AKTUALNOŚCI

Pierwsze urodziny katowickiego Supersamu!

Dzięki Supersamowi od roku mieszkańcy Katowic mogą zrobić zakupy w centrum miasta, w 76 punktach z różnorodną ofertą handlowo-usługową. 8 października obiekt obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny.  Z  tej okazji okazji na klientów centrum czekać będzie wiele atrakcji.

Centrum Handlowe Supersam w Katowicach, źródło: mat. prasowe

Centrum Handlowe Supersam w Katowicach, źródło: mat. prasowe

– Udało nam się powrócić do handlowej tradycji tego miejsca. Supersam wrócił w nowym, odświeżonym wydaniu spełniając potrzeby dzisiejszych klientów. Wpisał się w centrum miasta, wielu mieszkańców traktuje Supersam jako codzienny punkt zakupów, pomiędzy pracą a domem.
Z pewnością lokalizacja Supersamu to jeden z jego największych atutów. Podobnie jak jego wielkość – zakupy w nim po prostu nie są męczące. Zarówno Katowice jak i cały Śląsk mają wiele  dużych galerii i centrów handlowych ale kompaktowe i usytuowane w samym sercu Śląska jest tylko jedno – Supersam. Po roku zarządzania mogę z całą pewnością stwierdzić, że takiego centrum handlowego tu brakowało. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że Supersam to zdecydowanie więcej niż oferta handlowa, klienci lubią spędzać tu czas, jest swobodnie i kameralnie. – komentuje Grażyna Morawiec – Jóźwicka, Dyrektor Domu Handlowego Supersam.

Nowy Supersam przede wszystkim uzupełnia istniejącą już ofertę handlową centrum Katowic. Znalazły się w nim 24 popularne marki, nieobecne w centrum miasta do tej pory: Empik, Pepco, Aldi, New Look, Monnari, Sportsdirect, Atlantic, Silesia Jeans, Szachownica, Grey Wolf, UrbanCity, Sergio Leone, TextilMarket, KIK, Passero, Strefa Diet, Hobby4Men, Top Secret, Esotiq, Pafoscan Sport, Greenpoint, Strefa podróży i wyczekiwane fitness Jatomi Fitness. W ciągu roku ofertę centrum uzupełniły punkty takie jak Media Expert oraz Piekarnia Wilamowice. Dla najmłodszych we wrześniu ruszył plac zabaw.

Z okazji urodzin, z myślą o mieszkańcach naszego miasta, przygotowaliśmy liczne atrakcje i niespodzianki – dodaje Dyrektor Supersamu. Między innymi akcję bony za paragony, w której każdy klient może otrzymać zniżki. Wystarczy, że zrobi u nas zakupy za określoną kwotę. Ponadto, z okazji urodzin o specjalne rabaty i wyjątkowe okazje zadbali nasi najemcy.  Konkursy i urodzinowe akcje specjalne potrwają od 5 do 15 października. Główną nagrodą w konkursie Supergra będzie Fiat 500. Pierwsze urodziny rozbrzmiewać będą w rytm piosenki Cleo, której koncert odbędzie się już 8 października. Nie zabraknie także urodzinowego tortu!– zachęca Grażyna Morawiec – Jóźwicka.

Inwestorem DH Supersam jest Griffin Real Estate, za zarządzenie obiektem odpowiada Knight Frank.

źródło: mat. prasowe