AKTUALNOŚCI

Piotr i Paweł w warszawskim i gdyńskim Klifie

Właściciel Domu Mody Klif w Warszawie i Centrum Handlowego Klif w Gdyni podpisał umowę najmu lokali z supermarketem Piotr i Paweł. W obu obiektach umowa dotyczy przejęcia powierzchni po dotychczasowym operatorze spożywczym – Delikatesach ALMA.

Piotr i Paweł powita swoich klientów w Klifie w Warszawie i Gdyni w I kwartale 2017 roku. Umowy najmu dotyczą odpowiednio: 2.673 i 2.890 m2 powierzchni. W obu lokalizacjach dostępna będzie pełna oferta asortymentowa supermarketu, w tym doskonałej jakości produkty świeże oraz marka własna Piotr i Paweł “Zawsze Jakość”. Sieć Piotr i Paweł posiada obecnie ponad 140 supermarketów różnej wielkości w całej Polsce i jest obecna w każdym województwie.

Piotr i Paweł jest doskonałą polską marką kojarzoną z wysoką jakością produktów i usług, co czyni ją idealnym operatorem spożywczym dla wymagających Klientów Domu Mody Klif i Centrum Handlowego Klif. Cieszymy się, że nasze rozmowy i negocjacje przebiegły tak sprawnie i że w niedługim czasie przywrócimy w naszych obiektach możliwość zrobienia zakupów spożywczych na tak wysokim poziomie. – komentuje Michał Bogaczyński, Wicedyrektor ds. zarządzania aktywami, AEW Europe.

Źródło: Klif