AKTUALNOŚCI

Plac Unii City Shopping powiększa ofertę dla najmłodszych

Klienci centrum handlowego Plac Unii City Shopping w Warszawie mogą już skorzystać z szerokiej oferty nowootwartego stoiska marki Lamala. Można na nim zakupić szereg niebanalnych produktów dziecięcych o edukacyjnym i kreatywnym charakterze.

Na stoisku Lamala dostępne są m.in. nietuzinkowe zabawki, gry, książki, płyty i audiobooki, a także oryginalne elementy wyposażenia dziecięcego pokoju. Oferta stoiska zgodnie z ideą jego właścicieli będzie stale rozbudowywana o najciekawsze produkty dedykowane najmłodszym i sprzyjające wspólnemu spędzaniu czasu rodziców z dziećmi.

 „Cieszmy się, że marka, która wielokrotnie pojawiała się w Placu Unii podczas popularnych targów Mokotowskie Spotkania, w pełni doceniła potencjał naszego centrum. Stoisko w Placu Unii to pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży sygnowany przez Lamala zlokalizowany w centrum handlowym. Jesteśmy przekonani, że zarówno rodzice jak i dzieci znajdą tu świetne propozycje upominków czy rzeczy niezbędnych w szkole lub przedszkolu” – mówi Aleksandra Kuczyńska, dyrektor Placu Unii City Shopping.

Stoisko Lamala znajduje się na parterze Placu Unii i zajmuje ok. 12 mkw. powierzchni handlowej. Autorem oryginalnego projektu wyspy jest Izabela Bołoz – projektantka specjalizująca się w tworzeniu rozwiązań, które funkcjonują w przestrzeni miejskiej.

Źródło: Plac Unii City Shopping