AKTUALNOŚCI

Po pamiątki do Renomy!

W lipcu do grona najemców wrocławskiej Renomy dołączył Polski Folk oferujący regionalne gadżety i pamiątki hand made. Sklep o powierzchni ponad 80m2 czeka na klientów na drugim piętrze dolnośląskiej galerii. Obecnie stopień wynajęcia centrum wynosi 100 procent.

źródło: mat. prasowe

źródło: mat. prasowe

Polski Folk to sklep oferujący pamiątki i gadżety, wśród których znaleźć można nie tylko przewodniki po Wrocławiu i Polsce, ale także folkowe chusty, biżuterię oraz szkło artystyczne. Poszukiwaczy tradycyjnych wyrobów ludowych zachwycą wycinanki i oryginalne hafty, a miłośnicy hand made docenią znajdujące się w ofercie sklepu ręcznie robione dodatki. Niezdecydowanym w wyborze pomoże profesjonalna obsługa, która przybliży charakterystykę i bogactwo kultury regionów Polski.

To pierwszy sklep marki we Wrocławiu zlokalizowany na terenie galerii handlowej.

– Pozyskanie nowych marek wskazuje, że Renoma wciąż jest atrakcyjna dla nowych najemców. Zależy nam, by oferta naszego domu handlowego pozostawała różnorodna i była na najwyższym poziomie. Polski Folk świetnie łączy modę i oryginalny styl z tradycją.  Cieszę się, że Renoma wzbogaca się o nowe marki. Tym bardziej, że dzięki nim centrum jest w 100% wynajęte i oddane do dyspozycji naszym klientom. Im większy wybór Renomy, tym więcej osób, które znajdą w niej coś dla siebie – podkreśla Barbara Wójcik, Dyrektor Domu Handlowego Renoma

Renoma to wrocławski dom handlowy, który łączy w sobie ofertę handlową i kulturalną. Z końcem 2012 r. jej nowym właścicielem została Spółka Griffin Group, której strategicznym celem jest zapewnienie budynkowi należnej pozycji. W rozbudowanej Renomie mieści się obecnie ponad 120 sklepów i punktów usługowych, a także część restauracyjna.

źródło: mat. prasowe