AKTUALNOŚCI

Portfolio TFI PZU sprzedawane przez Savills

Savills w imieniu Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU SA (TFI PZU SA), oferuje na sprzedaż dwa portfele nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni 68 600 m kw. 

00290793d09ff911c9e495ac3c3d2474406a1493_625x0_rozmiar-niestandardowy

Na porfel „Windrose” składają się cztery nieruchomości handlowe:Galeria Jeziorak w Iławie, Galeria Indomo w Lubinie, Galeria Echow Pabianicach i Supermarket Alma w Nowym Targu. Na portfel „Bluemoon” składają się dwie nieruchomości biurowe: Athina Park w Warszawie i Arkonska Business Park w Gdańsku. Oba portfele obejmują sześć nieruchomości zlokalizowanych w Polsce. Właściciel planuje sprzedaż pojedynczych portfeli lub obu portfeli jednemu nabywcy.

„Portfolio nieruchomości biurowych TFI PZU SA stanowi atrakcyjną ofertę inwestycyjną z punktu widzenia dywersyfikacji ryzyka, obejmując nieruchomości biurowe zlokalizowane w Warszawie i Gdańsku – jednym z wiodących biurowych rynków regionalnych w Polsce. Z kolei portfolio nieruchomości handlowych oferuje długoterminowy przychód  oraz możliwość wzrostu wartości poprzez aktywne zarządzanie oraz możliwość rozbudowy obiektów”, mówi Michał Ćwikliński, Dyrektor Zarządzający, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego Savills.

Przychód generowany przez wszystkie nieruchomości to ok. €10.2 millionów rocznie.